نوسانی راکت نمی خواهد آنها را کسب پول تمام زندگی خود را پس از چند هندی, تنیس, بازیکنان از نرم افزار تور با توجه به بحران بهداشت و درمان باعث COVID-19 هستند استفاده از وقت خود را به کار حرفه ای فراتر از تنیس.

تقریبا همه آنها محدود به انجام آموزش تناسب اندام در خانه با دادگاه ها و ورزشگاه های خارج از محدود.

Jeevan Nedunchezhiyan صرف زمان هدف قرار دادن در دادگاه و مدیریت بازاریابی از خانواده خود رفت و آمد مکرر در تامیل نادو.

“این بدیهی است که وضعیت غیر معمول. ما می توانید آمار در چند مکان که در آن مردم باید فضای خصوصی و بدیهی است که جمع کوچک است. چند بازیکن را انجام دهد. من در تامیل نادو برای کمک به با من رفت و آمد مکرر (K توچال),” Jeevan گفت PTI.

The left-hander گفت که او در حال کار بر روی توسعه یک تنیس تسهیلات در خانواده رفت و آمد مکرر برای میزبانی مسابقات در آینده در یک محل خوش منظره و زیبا.

بر اساس بمبئی-Purav رجا نیز مشغول خودش در شکل گیری کسب و کار خود را. “من شروع ‘Restrung هند یک راکت سفارشی کسب و کار. آن را در مورد ساختمان عیاشی و خوشگذرانی خود را. من صرف برخی از زمان در این در حال حاضر دشوار است که در جاده ها است. این است که سرگرم کننده, دادن, هندی, بازیکنان یک فرصت برای استفاده از بهترین تجهیزات,” او گفت:.

“همسر من نیز کمک به من در این. اما من هنوز هم باید برای آموزش و انجام روزانه من ، من کار بر روی تناسب اندام و قوی تر شدن.”

در ضمن Prajnesh Gunneswraran گفت: “همه ما نیاز به نشستن در اطراف و منتظر بمانید. این ایده آل نیست. من امیدوارم که این به سرعت مي گذرد. همه در جهان در تلاش است. ما به عنوان بازیکنان تنیس باید بگویم که ما معیشت است, در خطر است, آن را بدتر برای بسیاری از دیگران” گفت: Prajnesh.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی