سرخپوستان خواهد شد مشتاق به آتش در جام جهانی

هند میزبان خواهد زمینه, 55 عضو تیم از جمله حدود 20 بورس در MQS بخش در حالی که المپیک نیروگاه چین نمی خواهد در جام جهانی برنامه ریزی شده برگزار می شود دکتر Karni سینگ محدوده Tughlakabad از مارس 16 تا 25.

با محدودیت های مسافرتی, جلوگیری از چین از رقابت در جام جهانی, پس از شیوع کروناویروس هند ممکن است قادر به گسترش خود را خوب اجرا داشتن در صدر چهار جام جهانی در فصل گذشته به غیر از فصل پایان جام جهانی.

فرصت نهایی

جام جهانی دستاوردهای اهمیت برای هندی, اکشن, نه فقط به دلیل حضور کسانی که از کشورهای دیگر که واجد شرایط برای بازی های المپیک, اما همچنین به دلیل آن که در خدمت به عنوان رویداد نهایی قبل از هند تیم ملی برای توکیو نهایی است.

هندی, اکشن, برنده 15 المپیک سهمیه مکان اما ملی فدراسیون مسئولیت فیلدینگ بهترین بورس در پر کردن آن سهمیه المپیک.

حتی اگر انتخاب سیاست های ملی فدراسیون تا به حال قاطعانه اظهار داشت که تمام سهمیه المپیک برندگان به طور خودکار به رقابت در دهلی نو جام جهانی Chinki Yadav, که موفق به کسب یک سهمیه المپیک در 25 متری ورزش تپانچه رویداد یابد و خودش را در MQS بخش و نه در تیم به طور منظم.

بازی های آسیایی مدال طلای راهی Sarnobat المپیک Annu راج سینگ و مانو Bhaker پیدا کردن خود را در تیم اصلی به عنوان آنها رقم در سه بالا در رتبه بندی.

Chinki تضعیف شده بود پس از دو فقیر نمرات در مسابقات قهرمانی ملی و انتخاب محاکمه.

Top guns

کره جنوبی و آلمان را به عنوان بسیاری از 41 و 37 بورس بود در حالی که قزاقستان (28), ایتالیا (25) ایالات متحده (21) و سنگاپور (18) و روسیه (16) دیگر تیم های بزرگ از نظر تعداد بورس.

جام جهانی در دهلی نو شامل تفنگ تپانچه و تفنگ ساچمهای خواهد شد از ویژگی های 566 بورس از 70 کشور جهان است.

وجود خواهد داشت 861 شروع می شود به طور کلی از جمله مخلوط حوادث و بورس رقابت در بیش از یک رویداد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>