هند پنبه حلاجی شده بود کمی تعجب اما آنها خواهد آمد سخت: NZ مربی جا

نیوزیلند مربی گری به جای روز سه شنبه گفت او کمی تعجب هند را تسلیم مطلق در آزمون اول است اما انتظار قوی گشت در Christchurch.

هند بودند همه را برای 165 و 191 در دو نوبت باز کردن و تست و منجر به 10-جدا فاتح در بیش از سه روز.

“این یک بیت از تعجب اما آن را نیز به دلیل فشار قرار دادن ما را در آن بچه ها برای مدت زمان طولانی. شما ترنت و تیم به کار در شرایط ما و هر دو برجسته” جا به خبرنگاران گفت: در روز سه شنبه.

“ترنت را طراوت بعد از اینکه به مدت هشت هفته اضافه شده بسازد.”

سر مربی تیم نیز تا به حال ظریف هشدار برای تیم هند گفت: تور نیوزیلند می تواند به عنوان سخت به عنوان بازی در برخی از کشورهای دیگر.

“ما می خواهیم تیم را به باور آن است که به سختی در نیوزیلند به عنوان آن در حال پخش است در هر نقطه دیگری در جهان است. که غرور چیز است.”

گرفتن Ajinkya Rahane ارزان در چهارمین روز صبح بود که متمسک به جا. پس از آن او می دانست که نیوزیلند خواهد بسته بندی آن را تا به سرعت.

“حدس می زنم برداشت درها در مواقع مختلف در بازی. ما Rahane و آن را به کاتالیزور اعتقاد” او گفت:.

هند کاپیتان Virat Kohli تا به حال ابراز تمایل خود را برای ضربه به بیرون آمدن با یک رویکرد مثبت و جا احساس می کند که یک سمت کلاس جهان مانند هند می خواهم برای تسلط بر رسیدگی است.

“من انتظار هندی ضربه در تلاش برای تسلط بیشتر و که خواهد بود یک چالش برای ما پرتاب کنند چرا که یک سمت کلاس جهان مانند هند خواهد آمد سخت است.”

نیل واگنر برای تست دوم پس از تولد اولین فرزند خود و این احتمال وجود دارد که این تیم در خانه را با چهار متخصص seamers در بولینگ دوستانه شرایط در Hagley بیضی شکل است.

“این همیشه خوب انتخاب معضل به عنوان نیل واگنر در حال آمدن است. کایل Jamieson ساخته شده بسیاری از اولین بازی خود را در برجسته شیوه ای که او ایفا کرده است. نیل به عقب خواهد بود (در یازده) با ما بدون شک” جا گفت.

پرسید: اگر سمت چپ بازو عنکبوتی که تار میتند al ard پاتل خواهد بود کاهش یافته است از یازدهم جا نمی خواهم به آن املا در کلمات به عنوان بسیاری, حتی اگر آن را قریب الوقوع می دهد.

“ما همیشه در نظر بگیرید که (چهار seamers به همراه کالین د Grandhomme) به عنوان یک گزینه پس از نگاه کردن به حلقه. من نمی خواهم به مفروضات اما بله چوگان در Hagley (Christchurch) یک کمی اندکی در آن نیز می باشد.

“ما را دیده اند که بچه ها مثل کالین د Grandhomme می تواند بسیار مفید در این نوع از یک آهنگ. هر کس می شود یک شانس نیاز به قرار داده تا عملکرد مانند بازی اول به دلیل هند بهتر خواهد شد” جا گفت.

پرسید: اگر 60 امتیاز به دست آورده و آنها را در یک جای خوب در جهان تست های قهرمانی, جدول جا نمی خواهم به نگاه است که به مراتب جلوتر است.

“به دنبال بیش از حد جلوتر خطرناک خواهد بود برای ما. آزمون بعدی است و تنها چیزی که ما می توانیم تمرکز در حال حاضر. پس از این که ما بازی بعدی سری تست در ماه اوت است. آن است که یک سری در بنگلادش و کاملا متفاوت” او امضا کردن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>