از مجموع coronavirus (COVID-19) فعال مورد بار 0.28% بیماران در ونتیلاتورهای 1.61% بیماران مورد نیاز ICU پشتیبانی و 2.32% در اکسیژن حمایت اتحادیه وزیر بهداشت Harsh Vardhan گفت: در روز جمعه پس از 19 نشست گروه وزیران (GOM) در COVID-19.

او افزود که هند دارای یکی از پایین ترین مورد نرخ مرگ و میر در سطح جهان است که آن هم به طور پیوسته در حال کاهش است.

گله ایمنی نمی تواند یک گزینه راهبردی برای هند: وزارت بهداشت

“هند انجام یک رکورد 6,42,588 COVID-19 آزمون در 24 ساعت گذشته. فعال موارد تحت نظارت پزشکی هستند و تنها 33.27 درصد یا حدود 1/3 از کل موارد مثبت. هند را مورد مرگ و میر نیز به تدریج کاهش و در حال حاضر در 2.18% یکی از کمترین ها در سطح جهان است”.

مدیر مرکز ملی کنترل بیماری ها (NCDC) دکتر Sujeet K Singh ارائه جهانی مقایسه ای که روزانه از موارد مرگ و میر و نرخ رشد در 10 کشور با بالاترین caseload گفت: به طور کلی میزان بهبودی برای هند است 64.54%.

اجباری قرنطینه نمی تعطیلات برای پزشکان می گوید SC

“بالاترین میزان بهبودی در حال ثبت با دهلی نو در 89.08% به دنبال هاریانا (79.82%). کارناتاکا کمترین میزان بهبودی 39.36%” او گفت:.

دکتر سینگ افزود که تلاش های انجام شده به کاهش مرگ و میر بالا در مورد بار مناطق و شهرستانها و همچنین شهرستانها نشان دادن قیام اخیر مثل پونا تانه بنگلور و حیدرآباد, در میان دیگران.

“اقدامات گرفته شود شامل بازسازی استراتژی برای مدیریت موثر از مهار مناطق از طریق سختگیرانه محیط کنترل گسترده سریع آنتی ژن تست فشرده و سریع درب-به-درب جستجو; بیشتر در انزوا امکانات برای مظنون/موارد استاندارد مورد پروتکل های مدیریت همراه با افزایش اکسیژن پشتیبانی تخت و هواکش و ارزیابی واقعی بار از طریق برنامه ریزی شده sero-نظرسنجی” منتشر صادر شده توسط وزارت بهداشت گفت.

هند می تواند به نقطه بالا در COVID-19 مورد: چیدمبرم

این GoM نیز مطلع از ramping تا از تولید داخلی ظرفیت های بخش های مختلف برای تولید PPEs, ماسک هواکش و مواد مخدر مانند HCQ. از نظر بهداشت و درمان تدارکات در مجموع 268.25 لاخ N95 ماسک 120.40 لاخ PPEs و 1,083.77 لاخ HCQ قرص های توزیع شده به ایران/UTs و نهادهای مرکزی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی