هند در تلاش برای مبارزه با COVID-19 زمان بوده است در سطح جهانی: ساعت مودی

پرداختن به حزب کارگران در سالگرد 40 از BJP بنیاد, روز, نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه تشبیه مبارزه با COVID-19 همه گیر به یک جنگ است. او گفت: هند در تلاش برای مبارزه با این ویروس زمان بوده است در سراسر جهان.

آدرس محل از طریق یک لینک ویدئو در تاریخ 14 بعد از یک مستند در سراسر کشور اعلام شده توسط نخست وزیر مودی برای کنترل گسترش COVID-19. آقای ستایش مردم این کشور برای “بلوغ و نظم و انضباط” آنها تا به حال نشان داده شده در حفظ این مستند در چنین گسترده و متنوع مردم تشریح آن “بی سابقه است.”

“ما باید برای دیدن ما قدرت جمعی در یکشنبه شب گفت:” با اشاره به سراسر کشور ورزش برای خاموش کردن چراغ و روشنایی diyas و شمع و نه دقیقه.

آقای مودی نیز خواست BJP کارگران به دنبال پنج نقطه دستور کار از جمله تلاش برای اطمینان حاصل شود که هیچ فقیر و گرسنه. او از آنها خواست تا به دنبال دستورالعمل صادر شده توسط رئیس حزب J. P. Nadda.

بی جی پی خواسته است تا کارگران آن به دنبال یک پنج نقطه در دستور کار دوران COVID-19: خوراک حداقل پنج خانواده همه کارگران به یک وعده غذایی امروز ارائه حداقل دو ماسک صورت برای هر غرفه کارگر از حزب هر فرد را امتحان کنید و حداقل 40 اهدا کنندگان به صورت PM مراقبت و ارسال با تشکر از شما نامه برای کسانی که در خط مقدم مبارزه با COVID-19.

آقای مودی خواسته BJP کارگران به کمک و تشویق دیگران برای کمک به PM-مراقبت صندوق. “بیش از و بالاتر از همه لطفا به یاد داشته باشید که این یک استراتژی است که برای مهار این بیماری شده است, اجتماعی فاصله. من مصرانه از همه شما را به مراقبت از کسانی که کمتر خوش شانس در اطراف شما بلکه حفظ اجتماعی فاصله و پوشیدن ماسک به عنوان یک ماده عادت,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید