هند برای اولین بار کلاس کریکت به عنوان خوب به عنوان هر جای دیگری می گوید: Dav Whatmore

Dav Whatmore یکی از کریکت موفق ترین مربیان است. او هدایت سریلانکا به یک پیروزی خیره کننده در سال 1996 در جام جهانی و نقش کلیدی در تبدیل بنگلادش به سمت رقابتی.

همچنین بخوانید: Ranji جایزه | باید تقویت عزم ما می گوید بنگال مربی آرون لعل

در نوبت دوم به عنوان یک مربی او تا زمان ارائه به آموزش کرالا سه سال پیش. او شگفتی و در عین حال دوباره. در فصل اول او در زمان کرالا به مرحله حذفی برای اولین بار. سال بعد این تیم رسیده به نیمه نهایی رسید.

ناامید کننده فصل

این فصل اگر چه بود به تلخی نا امید کننده به عنوان کرالا سپرده شد, اتمام 17th میان 18 تیم ساخته شده است که تا دو گروه. Whatmore نیز مشغول به کار به عنوان یک مربی در شهرستان انگلیسی کریکت. بنابراین او دیده است اولین کلاس جیرجیرک از محله های نزدیک در کشور به عنوان متنوع به عنوان, استرالیا, انگلستان, هند, سریلانکا و پاکستان و بنگلادش و زیمبابوه.

چگونه او رای اول کلاس کریکت در هند ؟ “آن را به عنوان به خوبی به عنوان در هر کشور از جمله استرالیا و انگلستان” Whatmore گفت هندو بیش از تلفن از سنگاپور. او تحت تاثیر قرار با کیفیت کریکت در Ranji جایزه. “BCCI آن را کردم راست با فرمت Ranji جایزه,” او گفت:. “من خوشحال هستم که با این سیستم در حال حاضر پنج تیم در راهیابی به مرحله یک چهارم نهایی از بالا به دو گروه تقسيم شدند.”

تماشا کنید: Ranji جایزه نهایی بسته بندی Saurashtra برنده دوشیزه عنوان

اما او نمی روند تا به صفحه گروه به کار گرفته شده است. “من مطمئن هستم که اگر سیستم در حال حاضر یک تیم از صفحه واجد شرایط به طور مستقیم برای یک چهارم نهایی مناسب است,” او گفت:. “BCCI همچنین باید در مورد فکر می کنم بدیهی است متورم آمار از بازیکنان از صفحه ، شاید کسانی که مسابقات باید در نظر گرفته شود کلاس اول است.”

مقدار زیادی از عمق

او احساس می کند وجود دارد مقدار زیادی از عمق در هند کریکت داخلی. “این فوق العاده است برای دیدن بسیاری از استعداد های جدید بیرون آمدن از Ranji جایزه هر سال,” او گفت:. “من به یاد داشته باشید که تحت تاثیر قرار Shubman گیل و Mayank Markande زمانی که من برای اولین بار آنها را دیدم در Ranji جایزه (در کرالا بازی برابر پنجاب در فصل گذشته).”

همچنین بخوانید: Saurashtra برنده دوشیزه Ranji عنوان

به دنبال برگشت در کرالا را ملال انگیز, کمپین او اعتراف کرد او بسیار نا امید. او معتقد است که Ranji جایزه می تواند انجام دهد با DRS. “من فکر می کنم آن را در نهایت خواهد آمد,” او گفت:. “آن خواهد بود اما اگر یک سازمان است که می تواند به استطاعت آن است BCCI.”

او گفت: Chennai, که در آن او به مدت سه سال تا به حال یک ساختار خوب. “شما ببینید اطفال پول از بازی وجود دارد. شهر بزرگ کریکت فرهنگ است.”

Whatmore انجمن با کرالا ممکن است به پایان رسید اما او گفت که او را به بازگشت به هند ، او حکومت نه از احتمال مربیگری تیم دیگری در آینده Ranji جایزه.

هندو آموخته است که حداقل دو تیم علاقه مند به ثبت نام او در.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر