هند از حضور در شورای امنیت سازمان ملل کمک خواهد کرد که آن را اخلاق ‘Vasudhaiva Kutumbakam’ به جهان: نماینده

هند از حضور در شورای امنیت سازمان ملل متحد کمک خواهد کرد را به جهان آن اخلاق ‘Vasudhaiva Kutumbakam’ این کشور فرستاده جهانی در بدن دانست و گفت: پیش از انتخابات به صورت غیر دائم صندلی قدرتمند عضو سازمان ملل متحد.

هند است که همه مجموعه ای برای پیوستن به شورای امنیت سازمان ملل متحد به عنوان یک غیر عضو دائمی انتخابات که برگزار خواهد شد در ژوئن 17.

هند یک نامزد غیر دائم صندلی از آسیا و اقیانوس آرام دسته برای 2021-22 مدت است. آن پیروزی داده شده و پس از آن تنها نامزد رقابت برای تنهاست صندلی از این گروه است.

دهلی نو نامزدی به اتفاق آرا تایید شده توسط 55-عضو آسیا-اقیانوسیه گروه بندی از جمله چین و پاکستان در ماه ژوئن سال گذشته است.

هند نماینده دائم در سازمان ملل متحد سفیر T S Tirumurti در یک پیام ویدئویی در جمعه تأکید کرد که سازمان ملل متحد به عنوان به خوبی به عنوان multilateralism نیاز به تغییر منعکس کننده واقعیت های معاصر و معتبر باقی می ماند به عنوان سازمان جهانی علائم آن 75 سالگرد این سال است.

هند سفر به سازمان ملل است کاملا قابل توجه. به عنوان یک عضو موسس سازمان ملل متحد هند در کمک به اجرای اهداف منشور ملل متحد و به تکامل سازمان ملل متحد تخصصی سازمان ها و برنامه ها شده است قابل توجه است. در بسیاری از راه های بسیار فوق العاده ای است.

من با اعتماد به نفس است که در زمانی که ما در حال آماده کردن خود برای جشن سالگرد 75 از سازمان ملل متحد و بعد از 75 سالگرد استقلال هند در سال 2022 هند با حضور در شورای امنیت کمک خواهد کرد را به جهان اخلاق ما که جهان یک خانواده – Vasudhaiva Kutumbakam آقای Tirumurti گفت.

پیش از انتخابات امور خارجی وزیر S Jaishankar مشخص شده است در دهلی نو را در اولویت های خود را برای نامزدی.

هند تمرکز خواهد شد در جهت گیری جدید برای اصلاح سیستم چندجانبه’ (هنجارهای).

هند اولویت شامل فرصت های جدید برای, پیشرفت, پاسخ موثر به تروریزم بین المللی و اصلاح سیستم های چند جانبه و جامع با رویکرد صلح و امنیت و فن آوری با یک انسان را لمس کنید.

آقای Tirumurti گفت: به عنوان سازمان ملل متحد یادبود آن 75 سالگرد این سال آن را برای ما روشن است که سازمان ملل متحد و در واقع multilateralism خود نیاز به تغییر منعکس کننده واقعیت های معاصر به فعال کردن آنها را به باقی می ماند موثر و معتبر.

این نماینده با اشاره به نخست وزیر نارندرا مودی تماس بگیرید برای اصلاح multilateralism و چند جانبه سیستم به عنوان ضروری به اطمینان حاصل شود که سیستم بین المللی است که فراگیر و caters به نیاز تمام کشورهای که به نوبه خود تسهیل قوی تر اقدامات است.

ما همچنین بر این باورند که بحران کنونی است که ما به خصوص در زمینه COVID-19 ارائه بذر برای فرصت های جدید آقای Tirumurti گفت.

قبلا هند انتخاب شده است به عنوان یک غیر عضو دائم شورای امنیت برای سال 1950-1951, 1967-1968, 1972-1973, 1977-1978, 1984-1985, 1991-1992 و اخیرا در 2011-2012.

هند همواره در خط مقدم از سال های طولانی تلاش برای اصلاحات در شورای امنیت گفت: آن را به درستی سزاوار یک محل به عنوان یک عضو دائم در شورای امنیت سازمان ملل که در شکل کنونی آن را نمایندگی نمی کند, جغرافیایی سیاسی, واقعیت های قرن 21 است.

این پیام ویدئویی برشمرد هند نقش و سهم خود را به سازمان ملل متحد بیش از چند دهه از جمله آن نقش رهبری در حفاظت از صلح سازمان ملل راه اندازی از هند انسانی توسعه مشارکت صندوق آقای مودی تماس به مناسبت گرامیداشت روز بین المللی یوگا روز و هند را هدیه ای از گاندی پارک خورشیدی نصب شده در پشت بام مقر سازمان ملل متحد.

آن را نیز برجسته پیشگام مردان و زنان از هند که سهم کمک به شکل دادن به سازمان جهانی.

آنها عبارتند از ارکت Ramaswamy Mudaliar اول رئیس جمهور از سازمان ملل متحد, شورای اقتصادی و اجتماعی ECOSOC در سال 1946; اصلاح طلب و مربی Hansa مهتا هند نماینده به کمیسیون سازمان ملل در مورد حقوق بشر از سال 1947 تا 1948 است که به طور گسترده ای با اعتبار ساخت یک تغییر قابل توجهی در زبان ماده 1 اعلامیه جهانی حقوق بشر با جایگزینی عبارت همه انسان ها آزاد متولد شده و برابر برای تمام افراد بشر آزاد به دنیا میآیند و برابر است .

Lakshmi Menon شد هند نماینده به کمیته سوم در سال 1948 و استدلال با زور و اجبار در حمایت از عدم تبعیض بر اساس جنسیت و Vijaya Lakshmi پاندیت که برای انتخاب شدن به عنوان رئیس جمهور از مجمع عمومی سازمان ملل در سال 1953.

مستقل هند تلقی آن به عضویت سازمان ملل متحد به عنوان یک تضمین مهم برای حفظ صلح و امنیت است. ما ایستاده در خط مقدم نه تنها در این کشور بلکه در خارج از آن نیز در طول سال های مبارزه علیه استعمار و آپارتاید Tirumurti اضافه شده است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید