هند پیشنهاد میزبانی مشترک, ثروت, بازی ها, تیراندازی, تیراندازی با کمان, حوادث, حمایت بریتانیا مجلس اعیان

هند پیشنهاد برای میزبانی اضافی تیراندازی و تیراندازی با کمان حوادث برای 2022 بازی های کشورهای مشترک المنافع شده است تایید شده توسط مجلس اعیان پس از یک بحث گسترده.

ماه گذشته هند المپیک انجمن (IOA) به خارج آن تهدید به تحریم بیرمنگام بازی های کشورهای مشترک المنافع بیش تیراندازی را حذف و به جای آن تصمیم به ارائه یک پیشنهاد رسمی برای میزبانی یک تیراندازی قهرمانی که مدال برنده محسوب می شود در چوب خط حساب کردن از بازی ها.

پیشنهاد شد و با حمایت بریتانیا در مجلس اعیان.

“دولت استقبال هندی انجمن های المپیک بیانیه ای در تایید که هند را در این بازی” بارونس دیانا Barran های پارلمانی وزیر امور خارجه در امور دیجیتال, فرهنگ رسانه و ورزش گفت: در مجموع آدرس.

“دولت نیز با استقبال از این پیشنهاد از هند به CGF اضافی برای حوادث در ورزش تیراندازی و تیراندازی با کمان و CGF در حال حاضر بحث در مورد این پیشنهاد با عضویت در آن و پس از این اطلاع رسانی خواهد شد هند از تصمیم خود,” او اضافه شده است.

وقتی پرسید که آیا او می تواند تایید کند که دولت اطمینان حاصل شود که در آینده نسخه های تیراندازی خواهد بود ساخته شده اجباری, ورزش در CWG به جای اختیاری یک, او گفت که او خواهد شد در این موضوع را به وزیر ورزش در مجلس عوام.

او همچنین گفت که وزیر ورزش در مجلس عوام این است که به طور همزمان “ملاقات با CGF بحث که بسیار نقطه و تمام هزینه های آن رویداد باید ملاقات با المپیک association.”

خانه عضو خداوند Karan Bilimoria توصیف پیشنهاد “را به عنوان جلوه ای از یک عضو مشترک المنافع خانواده رو به جلو در آینده به عنوان یک عضو خانواده برای کمک در ارائه یک راه حل برای این موضوع تیراندازی و تیراندازی با کمان که پیشنهاد می شود در دهلی یا, Chandigarh.”

او همچنین با تبریک وزیر ورزش Kiren Rijiju, هندی, المپیک انجمن (IOA) رئیس جمهور Narinder Batra و National Rifle Association of India (NRAI) رئیس Raninder سینگ برای ارائه یک “راه حل های نوآورانه”.

در نامه ای به CGF جمهور Dame لوئیس مارتین Batra گفت: هزینه این تیراندازی را انجام خواهد شد تا حد زیادی توسط NRAI در حالی که تیراندازی با کمان برنامه خواهد شد به احتمال زیاد تامین می شود تنها توسط دولت هند است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر