هند و آمریکا قرارداد تجارت احتمال دارد طی تهمت هند مشاهده

هند و ایالات متحده آمریکا در حال تنظیم به مهر و موم معامله تجارت در طول جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنامه ریزی سفر به هند در آخرین هفته از ماه فوریه منابع متعدد گفت.

تجارت مقامات هند و آمریکا در حال دادن نکات نهایی برای معامله انتظار می رود برای پوشش بخش های خاص آنها گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن است به هند سفر در دو روز سفر بین فوریه 23 و 26.

اصلی ترین بخش از این دیدار برگزار خواهد شد در سرمایه های ملی هر چند یک گزینه داشتن یک سفر کوتاه با مغلوب ساختن پیشی جستن به شهر دیگر در حال کاوش است.

شهرستانها در نظر گرفته شده شامل آگرا و احمدآباد.

یک سطح بالا تدارکات تیم از واشنگتن دست زدن به مغلوب ساختن پیشی جستن سفرهای خارجی در بازدید از هند هفته گذشته به عنوان بخشی از آماده سازی خود را برای maiden تور هندوستان به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده.

“تجارت و معامله و پیمان بیشتر افزایش دفاع همکاری هستند به احتمال زیاد مهر و موم شده در طول سفر توسط رئیس جمهور آمریکا گفت:” یک منبع.

هند به دنبال معافیت از عوارض اعمال شده توسط آمریکا در برخی از فولاد و آلومینیوم و همچنین از سر گیری از مزایای تعرفه در برخی از محصولات خود را تحت کلی سیستم از تنظیمات.

هند نیز فشار آمریکا به منظور تسهیل بیشتر دسترسی به بازار برای محصولات خود را در ایالات متحده در بخش هایی مانند کشاورزی, خودرو, قطعات خودرو و مهندسی.

از سوی دیگر آمریکا می خواهد بیشتر دسترسی به بازار برای خود مزرعه و تولید محصولات لبنی اقلام و دستگاه های پزشکی در هند.

در 2018-19 هند-صادرات به ایالات متحده بود در $52.4 میلیارد دلار رسید در حالی که واردات شد $35.5 میلیارد دلار است. کسری تجاری نیز با کاهش از $21.3 میلیارد دلار در 2017-18 به $16.9 میلیارد دلار در 2018-19.

هند دریافت سرمایه گذاری مستقیم خارجی به ارزش $3.13 میلیارد دلار از ایالات متحده در 2018-19 بالاتر از 2 میلیارد دلار در 2017-18.

هند دعوت کرده بود مغلوب ساختن پیشی جستن به فضل رژه روز جمهوری به عنوان مهمان رئیس سال گذشته اما رئیس جمهور آمریکا نمی تواند با توجه به برنامه ریزی مسائل.

در طول سفر خود به ایالات متحده در ماه سپتامبر سال گذشته نخست وزیر نارندرا تا به حال به یاد مغلوب ساختن پیشی جستن از دعوت خود را به او را به هند سفر همراه با خانواده اش

امور خارجی وزیر S Jaishankar و وزیر دفاع Rajnath Singh در طول سفر خود به واشنگتن در ماه گذشته منتقل و به طرف ایالات متحده است که هند در حال انتظار برای میزبان مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال انتخاب مجدد در انتخابات ریاست جمهوری به جای برنامه ریزی شده در ماه نوامبر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>