Indradhanush Mahotsav سال 2020 میزبانی هنرهای زیبا, جامعه, FAS Chembur در زمان خاموش در یک شیوه ای بزرگ با خواننده Abhijeet ارائه محبوب اعداد در یک ملودیک توالی با مخاطبان پیوستن به در.

Abhijeet

Abhijeet

این آهنگ از Kishore Kumar تا به حال یک اثر خاص در مخاطب که لذت بردم سه ساعت نشان می دهد. K. گانش کومار رئیس هیئت امنا استقبال مهمانان و توضیح داد: نقش مد در هند هنر و فرهنگ است.

Pt. Hariprasad Chaurasia را استادانه درست شده Megh Malhar به دنبال Pahadi بود و خوش زبان.

او ثابت کرد که سن تنها ایدز طراوت و استحکام در صنعت. جانبازان و sishyas داد استادانه تظاهرات ملودی از طریق bansuri. Yogesh شمسی ارائه پشتیبانی مناسب در tabla.

داستان از اساطیر

‘Divya Vivaham,’ conceptualised و سرپرستی Usha RK, نمایش دنباله ای از آداب و رسوم ازدواج از شش الهی زوج از هندو اخلاق. Rati و Manmatha توسط Arundhati Patwardhan و Parimal Phadke ساخته شده برای یک روحیه شروع می شود. Jatis موسیقی, یادداشت ها, tanam و موزون tillana در Maand و معمولی antarpaat به عنوان تکیه به تصویر کشیده تاثیر میل بین آنها است.

Divya Vivaham by Usha RK

Divya Vivaham توسط Usha RK

سیتا و راما تصویب شد توسط Prachi Saathi و آناند Satchidanandan. شعر قدم و حالت از راما فضل و احساسات سیتا هم پیوسته از چشم به عنوان visualised توسط کمبر این Pravaram خود را اعلام و نسب و Panigrahanam (عروسی) بودند رشته به خوبی با هم.

Siva و پارواتی impersonated توسط Parshwanath Upadhye و Shruti گوپال بود گرافیک با توجه دقیق به جزئیات است. ارسال توبه و طلب بخشایش از پارواتی سیوا – داماد — decked در پوست ببر, مار armlets و خاکستر انجام mangalyadharanam.

Rukmini و کریشنا ارائه شده توسط Rasika Kiran و Pavitra Bhat بود در مورد مراسم از Jaimala داماد و عروس garlanding هر یک از دیگر. استفاده از dupatta, metrically بستن خورده پذیری و باز شدن کمک استعاره. Shreyasi Gopinath و Aditya PV به میان آورده و آرجونا به نمایش گذاشت Swayamvara از میان آورده که منجر به مراسم Saptapadi. سریع رفت و آمد هفت swaras که اضافه ملودی به هفت مرحله شعار انتقال معنای نذر ساخته شده برای جالب مشاهده.

والی و Karthikeya توسط Aditi Sadashivam و Mithun Shyam نتیجه آداب و رسوم ازدواج در شاد باشید. شامپانی والی و شناور Murugan رسالت خود را به بینندگان با زحمت نمایشگاه. Murugan به عنوان شکارچی مداوم خواستگار پیر مرد را به خوبی ارائه شده توسط Mithun. این Nalangu گفتگوی بورسی بود به تصویر کشیده شده توسط این دو با سهولت.

Nattuvangam توسط Ramya Janakiraman صوتی توسط Karthik (the goat), mridangam توسط Satish Krishnamurthy و فلوت توسط Raghunandan ارائه ملودیک و ریتمیک محتوا. “این یک تجربه شگفت آور است. چه بیشتر می تواند یک فرد که conceptualised موضوعی تولید و رقصنده بپرسید اما یک خانه پر مخاطب و قدردانی” emoted Usha RK.

بدون درز تفسیر

Jugalbandi توسط U. راجش و Purbayan Chatterjee آغاز شد و با استادانه درست شده Shanmukhapriya. هر دو از هنرمندان و تاب این ragam, tanam و آهنگ ‘Vilayaada idu nerama’ در یک شیوه ای درخشان. شیمی بین دو نفر, هنرمندان بود بدون درز و ملموس با هر یک حمایت دیگر و بیرون آمدن با آهنگ های مختلف در medley.

Jugalbandi recital by U. Rajesh (Mandolin) and Purbayan Chatterjee (sitar)

Jugalbandi تلاوت توسط U. راجش (ماندولین) و Purbayan چاترجی (سه تار)

“این برنامه انتخاب شدند فراگیر نگه داشتن در ذهن جهان وطنی ترکیب اعضای ما” گفت: رامش Ramamoorthy رئیس جمهور FAS کمیته مدیریت.

“من دوست دارم در بمبئی’ توسط کوروش Broacha و Kunal Vijayakar بود و یک رشته از قسمت حول حداکثر شهرستان, این شهرستان از رویاهای شهرستان که هرگز به خواب این شهر است که فقط شما آن را غیر ممکن را برای شما به حرکت می کند. بمبئی بیدار شدن از خواب در یک صبح معمولی خیابان مواد غذایی, بهترین اتوبوس قطار بسته بندی شده ، شد پیش بینی شده در پس زمینه.

Cyrus Broacha

کوروش Broacha

کوروش ساخته شده خود را در ورودی راهرو, دست دادن با مخاطب. او خود به خود قطعه در بودجه, سیاسی, صحنه, تلفن همراه, فرهنگ و راننده تاکسی شد لذت بخش است. خانه کارگزار جنوب بمبئی glitterati فساد زبان هندی مرز ابتذال و فرهنگ باشگاه بودند بعضی از قسمت ها به تصویب رسید.

نخستين آقا آواز با چهار نفر از اعضای مخاطبان یک دختر انتخاب او مطابقت از مخاطبان آواز و رقص و جوایز داده شده به مخاطبان رفت پایین به خوبی با مخاطب است. کوروش اعتماد به نفس و اعتقاد به طور کامل سرگرم مخاطبان جوان.

لذت بخش medley

Sudhesh Bhosle انجام آنچه او بهترین در. نزدیک چهار ساعته نشان می دهد بسته بندی شده بود با محبوب اعداد. آهنگ های مختلف از Kishore Kumar, Manna Dey Hemant کومار و S. D. برمن شد یک ضربه بزرگ با شنوندگان. این تقاضای عمومی برای بیشتر آهنگ ها به وضوح نشان داد که نه خواننده و نه طرفداران می خواستم به خانه بروم.

Sudhesh Bhosle

Sudhesh Bhosle

Radhakrishnan معاون رئیس هیئت امنا گفت: کلاه Indradhanush اثبات شد از نقش هنر در گسترش فرهنگ ما در این شهر گذشته 58 سال.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

خرید کتاب زبان اصلی