آلوده Odisha زن در سفر به منطقه دیگر 63 موجود در لیست تماس

یک زن که تست COVID-19 مثبت در Odisha را ژرسوگودا منطقه در روز یکشنبه آمده بود در تماس با 63 نفر از جمله او انتظار زاده در مستند دوره است.

در طول تماس-ردیابی ورزش ژرسوگودا دولت منطقه شد شگفت زده برای پیدا کردن بسیاری از مردم در تماس با این زن و اعضای خانواده او در طول مستند.

The 40-year-old woman تا به حال قرارداد عفونت از یک مثبت قبلی مورد.

در طول مستند زن نقطه از Kudaloi گرم panchayat از Lakhanpur بلوک سفر کرده بود به همسایه سوندرگره منطقه به دیدار او انتظار زاده در آوریل 21.

“او به همراه زن باردار خود را به منطقه و ستاد بيمارستان سوندرگره در 102 آمبولانس با یک آشا کارگر و آمد به روستا در مارس 26” گفت: Saroj سامال, ژرسوگودا منطقه جمع آوری. گرد و خاک جمع آوری شده از او در آوریل 30.

“خانواده او شامل پنج عضو به استثنای او. تعداد کل افرادی که در تماس با ما یا با اعضای خانواده و یا بیمار است 58. و تعداد کل افراد می آید به 63 گفت:” آقای سامال.

او گفت که اطلاعات به اشتراک گذاشته شده با جمع آوری و در سوندرگره که در آن 10 نفر مظنون به دست داشتن در تماس با او. زن پذیرفته شده است به COVID-19 بیمارستان ژرسوگودا.

در ضمن دو جوان که در حال سفر از Tirupur از تامیل نادو به Odisha را بلنگیر منطقه در 17 مارس آزمایش مثبت است. آنها را در خانه قرنطینه تا 5 آوریل. تقریبا 26 روز پس از اتمام قرنطینه آنها آزمایش مثبت برای coronavirus در مارس 1. آنها پذیرفته شده اند COVID-19 بیمارستان بلنگیر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>