تزریق زندگی جدید به یک دریاچه آب شیرین

در حالی که جهان است که مشغول ساخت Dalgona قهوه به ضرب و شتم مستند, بلوز, یک گروه از جوانان از Kunnathur در ماموریت های مختلف است.

در دو هفته گذشته شده اند مجدانه وجین Sasthamcotta دریاچه از بین بردن تکه های عظیمی از سرخس آبزی به صورت محلی به نام “mullan payal’ از waterbody. “از آنجا که بسیاری از ما به سمت چپ با مقدار زیادی از زمان به فراغت ما می خواستیم به آن را به سرمایه گذاری در چیزی معنی دار است. تعدادی از ساکنان و داوطلبان شده اند بخشی از این روند و ما بسیار فعال قبل از این مستند. در حال حاضر ما به نوبت و تنها چهار یا پنج نفر مبادرت به دریاچه در یک زمان. ما نگه داشتن یک فاصله امن از هر یک از دیگر و ماسک می پوشند در حالی که در آب می گوید:” Ullas Kovoor که مختصات تمیز کردن درایو.

در حال حاضر, علف های هرز فراوان در مناطق نزدیک فیلتر اتصال و قطعات کرالا بزرگترین دریاچه آب شیرین در حال خفگی در زیر گسترش یافته است. با رسیدن تابستان به اوج خود بسیاری از علف های هرز تکه های پژمرده و تمام اطراف آن پر از تعفن از پوسیدگی زیست توده.

“در حال حاضر بزرگ امتداد دریاچه تحت پوشش در این کار به جز تعداد انگشت شماری از حمام کردن قسمت های. این یک نگرانی عمده برای کسانی که ساکن در این منطقه است و تنها گزینه است برای خلاص شدن از شر علف های هرز.” و معلوم شد که هیچ کار آسان به عنوان داوطلب به عرق کردن برای ساعت های طولانی جمع آوری و تخلیه علف های هرز به ساحل.

“در ابتدا آن را احساس مانند یک کار آسان اما به عنوان ما شروع به پاره علف های هرز, ما متوجه این نیاز به مقدار زیادی از تلاش. ما جمع آوری قابل ملاحظه فله و سپس کشیدن آن را به ساحل با استفاده از طناب. سپس ما گسترش آن وجود دارد برای چند روز به خشک و سپس رایت آن را” او می افزاید.

به گفته کارشناسان حضور سرخس را به راحتی خرابکاری در این اکوسیستم آبزی مانند دیگر گونه های مهاجم. آن را نیز یک تهدید به کیفیت آب منجر به عوارض دراز مدت. “با وجود اینکه یک سایت رامسر, بدون سیستم مناسب در محل برای حفظ waterbody. با توجه به ورود مواد مغذی گیاهان و جانوران اکوسیستم در حال تغییر است. پس از ریشه کنی عملا غیر ممکن است و ما باید تمرکز بر حفاظت از اکوسیستم می گوید:” V. K. Madhusoodan, محیط زیست و عضو کمیته محیط زیست از کرالا Sastra Sahitya Parishad.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید