جوهر تمبر باعث تاول ادعا عودت در Bhubaneswar فرودگاه

مسافر بودن مهر با جوهر پاک نشدنی به محض ورود در Biju Patnaik فرودگاه بین المللی اینجا شکایت از عفونت و تاول در درون راست لمسي.

این Odisha دولت تا به حال از آن ساخته شده اجباری به مهر عودت به محض ورود خود را در کشور در پی COVID-19 بیماری همه گیر. مهر خرس تاریخ ورود.

در طول یک هفته گذشته بسیاری از مردم در زمان به شبکه های اجتماعی ارسال عکس از سوختن پوست است.

“پس از بازگشت در Biju Patnaik فرودگاه در Bhubaneswar من مهر برای قرنطینه. من یک عفونت دردناک برک آوت. جوهر بسیار بد کیفیت و به نظر نمی رسد می توان به صورت موضعی استفاده کنید. بهبود این وضعیت لطفا” گفت: یکی Sristi ری آپلود عکس از ساعد او. او وارد شده بود در Bhubaneswar در 10 ژوئن.

“من از مهاجرین بازگشته از Pune, Maharashtra State در ژوئن 7 از طریق دهلی نو در یک پرواز اتصال به Bhubaneswar. در Bhubaneswar فرودگاه آنها مشخص شده و همه مسافران با استفاده از این تمبر. من فکر می کنم جوهر حاوی برخی از محتوای اسید که منجر به سوزش پوست پس از یک روز” Prakash یکی دیگر از مسافر گفت: درخواست دولت به موضوع نگاه کنید.

مشابه شکایت ثبت شده بود توسط یکی Rajesh Kumar که فرود در Bhubaneswar در تاریخ 5 ژوئن. “من رسیده Bhubaneswar فرودگاه از بنگالور. طبق روند آنها را به مهر قرنطینه مهر در دست راست من. جوهر با استفاده از آنها بسیار مضر پوست من آلوده شدم در عرض 12 ساعت” گفت: آقای کومار.

برای نگه داشتن یک برگه در افرادی که از خارج در پی گیر Odisha شده بود و مهر ورود به کشور است.

فرودگاه روشن

مقامات فرودگاه گفت: این دولت است که تا به حال شده است با قرار دادن مهر در مسافران از هفته اول ماه مه و فرودگاه دولت تا به حال هیچ چیزی برای انجام با آنها.

این Bhubaneswar شهرداری, شرکت, آژانس گره برای زنی مسافران موفق به دادن هر گونه جواب قانع کننده.

صدور دستورالعمل به منطقه جمع در آوریل 29, Panchayati راج اداره, منشی, Deoranjan کومار سینگ گفت: جوهر پاک نشدنی بود استفاده می شود معمولا در طول انتخابات در هر انگشت در دست چپ.

“این جوهر پاک نشدنی علامت است که انتظار می رود برای سه روز گذشته هنگامی که در پوست, اما طول می کشد برای چند هفته بر روی ناخن تا انگشت رشد می کند. این جوهر پاک نشدنی علامت بالا الکلی و محتوای آن را خشک خواهد شد فورا. ماشین پرس یا طرف مقابل از کف نمی خواهد گذشته بیش از 72 ساعت و مهر مورد نیاز مقدار زیادی از جوهر پاک نشدنی” آقای سینگ گفت: در نامه ای.

پس از آن دلایل آشکار این تصمیم تغییر کرد و جوهر پاک نشدنی قرار داده شد در سمت درونی از ساعد راست. وجود داشته است شکایت مشابه در مورد تاول در ساعد از Mayurbhanj منطقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>