حقوق مالکیت معنوی | هند باقی مانده در ایالات متحده اولویت سازمان دیده بان لیست

هند همچنان در اولویت لیست سازمان دیده بان’ از نماینده تجاری ایالات متحده (USTR) برای کمبود مالکیت معنوی (IP) حفاظت از حقوق و اجرای این USTR گفت: در آن سالانه ویژه 301 گزارش منتشر شده در روز چهارشنبه.

هند همچنان یکی از چالش برانگیز ترین اقتصادهای برای IP اجرای قانون و حفاظت از این گزارش گفت: با استفاده از زبان از آن استفاده کرده قبلا. الجزایر آرژانتین, شیلی, چین, اندونزی, روسیه, عربستان سعودی, اوکراین و ونزوئلا نیز در اولویت لیست سازمان دیده بان. در حالی که هند ساخته شده “معنی پیشرفت” به منظور افزایش IP حفاظت و اجرای قانون در برخی از مناطق بیش از سال گذشته آن را حل و فصل اخیر و دیرینه چالش ها و ایجاد امکانات جدید در این گزارش گفت:. همان ارزیابی ساخته شده بود در سال 2019 گزارش.

همچنین به عنوان خوانده شده | “ایالات متحده-هند تفاهمنامه حقوق مالکیت معنوی از نگرانی های جدی”

این دیرینه نگرانی در مورد نوآوران قادر به دریافت و حفظ و اجرای ثبت اختراعات به ویژه در بخش دارویی; نگرانی بیش از قوانین کپی رایت نمی incentivising ایجاد و تجاری از مطالب و منسوخ اسرار تجاری چارچوب است.

“هند نیز بیشتر محدود شفافیت اطلاعات ارائه شده در دولت صادر دارویی پروانه ساخت همچنان به اعمال محدود ثبت اختراع معیارهای رد دارویی ثبت اختراعات و هنوز تاسیس یک سیستم موثر برای حفاظت در برابر ناعادلانه استفاده تجاری و همچنین افشای غیر مجاز از نامعلومی آزمون و یا دیگر داده های تولید شده برای به دست آوردن تایید بازاریابی برای داروسازی و برخی محصولات کشاورزی محصولات شیمیایی” در این گزارش است.

این گزارش همچنین ذکر شده بالا گمرکی در دستگاه های پزشکی و ارتباطات و فناوری اطلاعات. این کالا در دسته بندی شدند, شده اند مداوم چالش در مذاکرات تجارت بین دو کشور در سال گذشته — زبان مورد استفاده در 2020 گزارش در این زمینه همان است که در 2019 گزارش.

همچنین به عنوان خوانده شده | ایالات متحده را در نظر بگیرید ‘301 کاوشگر’ در هند می گوید: تجارت رسمی

“با وجود هند توجیه محدود کردن IP حمایت به عنوان یک راه برای ترویج دسترسی به فن آوری های هند نگهداری بسیار بالا گمرکی به کارگردانی IP فشرده محصولات مانند دستگاه های پزشکی دارو, اطلاعات و فن آوری ارتباطات (ICT) محصولات انرژی خورشیدی تجهیزات و کالاهای سرمایه ای ،

آنلاین آی پی اجرای در هند بهبود یافته است, این گزارش گفت: اما پیشرفت تضعیف توسط عوامل از جمله ضعف اجرای قانون توسط دادگاه و پلیس و عدم آشنایی با تکنیک های تحقیقی و هیچ متمرکز IP اجرای آژانس. این USTR همچنین اشاره کرد که هند در میان پنج منبع برای اقتصاد جعلی کالا توسط سازمان توسعه اقتصادی و همکاری (OECD) در سال 2019.

خوب نیست برای آنلاین حقوق

دولت 2019 پیش نویس Copyright اصلاح قوانین اگر اجرا شود را “شدید” عواقب اینترنت-مطالب حقوق دارندگان این گزارش گفت: به عنوان پیشنهاد قوانین گسترش دامنه صدور مجوز اجباری از رادیو و تلویزیون پخش آنلاین رادیو و تلویزیون.

همچنین به عنوان خوانده شده | هند و آمریکا معامله تجاری می افتد از طریق

علامت تجاری جعل سطح بودند “مشکل” در این گزارش گفت: و وجود دارد “بیش از حد تاخیر” در اخذ علائم تجاری به دلیل عدم معاینه کیفیت. ایالات متحده در این گزارش اشاره کرد همچنان به اصرار هند برای پیوستن به سنگاپور پیمان در قانون علائم تجاری یک پیمان که harmonises ثبت علامت تجاری.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>