G4 ملت ها از برزیل و آلمان و ژاپن و هند اظهار کرده اند که در این قطعنامه از سازمان ملل متحد بین دولتی مذاکرات برای رسیدن به طولانی-انتظار اصلاحات شورای امنیت سازمان ملل و نه بحث بی وقفه آن است.

بین دولتی مذاکرات (IGN) فرمت طولانی احترام آن تاریخ و باید به صورت شفاف برای اطمینان از پیشرفت در اصلاحات بحث آنها گفت.

هند شده است خواستار اصلاحات در شورای امنیت سازمان ملل (UNSC) همراه با برزیل و آلمان و ژاپن برای تاکید است که آن را به درستی سزاوار جای در سازمان ملل متحد در بالا جدول به عنوان یک عضو دائمی است.

G4 سازمان ملل, حمایت از هر یک از دیگر پیشنهادات برای کرسی دائم در شورای امنیت سازمان ملل.

صحبت از طرف G4 کشورهای هند و نماینده دائم در سازمان ملل متحد سفیر سید Akbaruddin نام در کشورهای عضو سازمان ملل به تلاش برای پیشرفت در IGN مذاکرات است.

“نگاه ما به بحث در IGN به عنوان ذاتا مرتبط با این نتیجه به تصمیم در مجمع عمومی. این استمرار دارد. پیشرفت در اینجا به ناچار تعیین نتیجه ما اتخاذ در مجمع عمومی سازمان ملل” آقای Akbaruddin گفت: روز پنج شنبه در نشست غیر رسمی مجمع عمومی در IGN در مورد اصلاحات شورای امنیت.

“عدم پیشرفت نه تنها به خطر می اندازد مشروعیت و اعتبار این مکانیزم اما مجمع عمومی خود را. ما به دنبال معتبر پیشرفت است. اما اگر این کسانی که ما یک بار دیگر ما در حال آماده به بررسی چگونه ما درگیر در این مسئله بسیار مهم است,” او گفت:.

با اشاره به ضرب المثل “اگر شما می خواهید چیزی جدید شما باید برای جلوگیری از انجام کاری, پیر’, Akbaruddin تأکید کرد که “دستور از IGN است که برای دستیابی به اصلاحات و نه به بی وقفه بحث آن”.

G4 همچنین بر نیاز به فرمت IGN به تکرار فرآیندهای است که به دنبال آن در دیگر مکانیسم های مجمع عمومی (GA) با موفقیت قابل توجهی دارد.

“قالب فعلی IGN به مدت طولانی احترام آن تاریخ. به عنوان مورد با دیگر GA مذاکره فرمت های IGN باید شفاف و قابل ردیابی به منظور افزایش امکان ساخت در های پی در پی بحث و اجتناب از صرف تکرار اظهارات” هند فرستاده گفت.

او ابراز امید که co-صندلی ها از IGN فرایند سفیر امارات متحده عربی در سازمان ملل متحد لانا Nusseibeh و سفیر لهستان جوانا Wronecka را هدایت سازمان ملل متحد عضویت در یک شیوه ای است که منجر به شورای امنیت مناسب بودن برای هدف “در چه مانده است از قرن 21”.

G4 سازمان ملل اشاره دارد که “افزایش حس فوریت و بی حوصلگی” با یک فرایند است که به طور فزاینده ای به عنوان “مانع پیشرفت به جای فعال کردن آن” تأکید بر نیاز به تمرکز در جزئیات و نه در مفاهیم کلی.

G4 کشور گفت که زمان جلسه GA باید در نتیجه یک فراگیر و جامع سند به عنوان یک نتیجه از این بحث به طوری که کشورهای عضو می توانند در مذاکرات بر اساس آن از آغاز 75 جلسه.

در این راستا آقای Akbaruddin گفت که G4 سازمان ملل ارسال کنید که یک رویکرد فنی سازد که در گذشته تصویب شده است.

با تجدید نظر شده کاغذ از ژوئن 2019 که اخیر نتیجه بحث در میان کشورهای عضو سازمان ملل آقای Akbaruddin گفت: فرصت ارائه شده باید به هر عضو برای نشان دادن آنچه که آنها می خواهند به آنها رسیدگی شود به عنوان یک موضوع ذکر شده برای بررسی بیشتر در این مقاله است.

Photo for representational purposes

عکس برای بازنمودی اهداف | اعتباری عکس: رویترز

 

او اشاره کرد که اکثریت قریب به اتفاق کشورهای عضو در حال به نفع گسترش در هر دو دائم و غیر دائم دسته از عضویت در شورای امنیت ،

“رویکرد ما این است که هر ذینفعان پیشنهاد باید ذکر شده; هیچ کدام باید به سمت چپ پشت سر,” او گفت:, و اضافه کرد که G4 سازمان ملل به دنبال فرصت های برابر برای همه به ارائه پیشنهادات خود را برای گنجاندن در یک سند واحد.

“چنین یک سند را ارائه وضوح به جایی که ما ایستاده چه هستند گزینه های روی میز است که پیشنهاد آنها گفت G4 بیانیه ای گفت:.

آقای Akbaruddin همچنین مشخص شده است که اولین تکرار از تک فراگیر و جامع سند باید تولید شود پیش از جلسه بعدی در این چرخه از IGN اجازه می دهد تا حداکثر زمان برای بحث به اصلاح آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی