دادگاه جنایی بین المللی را محکوم کرد, تحریم های ایالات متحده

دادگاه جنایی بین المللی را محکوم کرده است مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تصمیم به authorise تحریم ها علیه دادگاه کارکنان و گفت: این مبلغ به “غیر قابل قبول تلاش برای تداخل با حاکمیت قانون و دادگاه قضایی.”

یک فرمان اجرایی توسط رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد روز پنج شنبه مجوز تحریم ها علیه ICC کارکنان تحقیق در مورد سربازان آمریکایی و مقامات امنیتی و کسانی که از کشورهای متحد و از جمله اسرائیل برای احتمال وقوع جنایات جنگی در افغانستان و جاهای دیگر.

آقای تهمت منظور خواهد مسدود کردن دارایی های مالی از دادگاه کارکنان و بار آنها و بستگان از ورود به ایالات متحده است.

دادگاه است که 123 کشورهای عضو گفت: در بیانیه منتشر شده در اوایل روز جمعه که آن را “می ایستد بصورتی پایدار و محکم آن توسط کارکنان و مقامات باقی می ماند و تزلزل در آن تعهد به تخلیه مستقل و بی طرفانه قیمومیت” گذاشته و در آن تاسیس پیمان اساسنامه رم.

آن گفت: از یک حمله در لاهه مستقر در دادگاه نیز به منزله “حمله علیه منافع قربانیان قساوت جنایات برای بسیاری از آنها این دادگاه نشان دهنده آخرین امید برای عدالت است.”

 

O-Gon Kwon, رئيس جمهور از دادگاه مدیریت و نظارت ساز و مجمع کشورهای عضو همچنین گفته است که ایالات متحده اقدامات است.

“آنها تضعیف مشترک ما تلاش برای مبارزه با مصونیت از مجازات و برای اطمینان از پاسخگویی به جنایات جمعی” او در بیانیه ای گفت. “من عمیقا تاسف از اقدامات با هدف قرار دادن مقامات دادگاه کارکنان و خانواده های آنان است.”

لاهه مستقر در دادگاه ساخته شد در سال 2002 به تعقیب جنایات جنگی و جنایات بشریت و نسل کشی در مکان های که در آن مجرمان ممکن است در غیر این صورت چهره عدالت است. آمریکا هرگز یک عضو ICC.

وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo در روز پنج شنبه را محکوم کرد دادگاه به عنوان یک “دادگاه نمایشی” است که ناموفق و ناکارآمد در تعقیب جنایات جنگی است. او گفت که ایالات متحده را در ICC کارکنان برای هر گونه تحقیقات یا پیگرد قانونی آمریکایی ها در افغانستان و افزود که آنها همچنین می تواند ممنوع برای پیگرد قانونی اسرائیل به اتهام نقض حقوق بشر علیه فلسطینیان است.

“این به ما می دهد هیچ شادی به مجازات آنها را” آقای Pompeo گفت. “اما ما نمی توانیم اجازه ICC مسئولان و خانواده های آنها برای آمدن به ایالات متحده به فروشگاه و سفر و در غیر این صورت لذت بردن از آمریکا آزادی به این مقامات به دنبال تعقیب مدافع از کسانی که بسیار آزادی.”

سال گذشته آقای Pompeo لغو ویزا, دادگاه, رئیس دادستان فاتو آغاز و پس از او پرسید: ICC قضات برای رسیدگی به اتهام جنایات جنگی در افغانستان است. قضات در ابتدا رد درخواست او به دادگاه تجدید نظر و دادگاه مجاز این تحقیقات در ماه مارس است.

هلندی, وزیر امور خارجه Stef Blok گفت: در یک توییت در روز جمعه بود که او “بسیار آشفته توسط ایالات متحده اقدامات” نامیده می شود و در واشنگتن به تحریم ICC کارکنان.

“ICC بسیار مهم در مبارزه با مصونیت از مجازات و در مسائل بین المللی حاکمیت قانون” آقای Blok توییتی.

ارشد سازمان ملل و مقامات اتحادیه اروپا همچنین صحبت کردن در برابر این تصمیم است.

مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا جوزپ Borrell گفت: آقای تهمت منظور “نگرانی جدی” و او توضیح داد که اعضای اتحادیه اروپا به عنوان “حامیان ثابت قدم” از دادگاه.” آقای Borrell گفت: “این یک عامل کلیدی در آوردن صلح و عدالت” و این که “باید آن را مورد احترام و حمایت همه ملت.”

سازمان ملل متحد است “گرفته شده توجه داشته باشید با نگرانی” در مورد گزارش آقای تهمت سفارش گفت: Stephane نواز سخنگوی دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ.

اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا نشان می دهد ممکن است به دنبال قانونی مراجعه و گفته بود “خطرناک صفحه نمایش خود را تحقیر حقوق بشر و کسانی که مشغول به کار به رعایت آنها است.”

اسرائیل نخست وزیر بنیامین نتانیاهو حمایت آمریکا اقدام متهم دادگاه جعل “عجیب و غریب به اتهام” علیه کشور خود و ستایش آمریکا برای ایستادن برای آنچه او به نام حقیقت و عدالت است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>