بین المللی تنیس روی میز فدراسیون رتبه بندی از مارس سال 2020 باقی می ماند

بین المللی تنیس روی میز فدراسیون (ITTF) تصمیم روز یکشنبه به توقف رتبه بندی از مارس سال 2020 (تنها امتیاز تعلق می گیرد رویدادهای برگزار شده تا ماه فوریه خواهد شد در نظر گرفته شود) با توجه به COVID-19 بسیاری از paddlers سوال سرنوشت از مسابقات که در محل این ماه است.

این ITTF تصمیم, در میان چیزهای دیگر در “تعلیق همه در حال حاضر رویدادهای برنامه ریزی شده و فعالیت های که شامل مسافرت های بین المللی تا تاریخ 30 ژوئن و انجماد ITTF رتبه بندی لیست از مارس سال 2020 و بیشتر ارزیابی از تمام مفاهیم مربوط به تعویق افتادن حوادث محدودیت های مسافرتی و دیگر عوارض با دامنه بیشتر برای تصمیم گیری در برنامه به طور بالقوه تنظیمات لازم.”

Sharath Kamal, که موفق به کسب اولین عنوان در یک دهه در عمان باز ITTF چالش Plus (مارس 11 تا 15) نگه داشتن انگشتان دست خود را عبور. 37 ساله گفت که او امیدوار است که 1100 امتیاز اضافه خواهد شد که در این فهرست رتبه بندی منتشر شده است.

به زبان هندو در اینجا در دوشنبه Sharath گفت: “آیا ITTF اضافه عمان باز رتبه بندی امتیاز ؟ [هند paddler] G. Sathiyan معتقد است آنها خواهد شد. اگر ITTF شامل من امتیاز در رتبه بندی [که قرار بود در ماه آوریل منتشر] من خواهد شد در بالای صفحه 30.” او در حال حاضر رتبه 38.

هیچ وضوح

با هنگ کنگ باز و چین در مارس بودن لغو شد/تعویق افتاد و کره جنوبی باز و استرالیا باز اتفاق می افتد نه در ماه ژوئن Sharath وجود دارد گفت: هیچ وضوح در زمانی که رتبه بندی منتشر خواهد شد.

“من امیدوارم که من نمی از دست دادن امتیاز من رو با پیروزی عمان باز,” او گفت:.

Harmeet دسای حاکم کشورهای مشترک المنافع قهرمان که به مرحله نیمه نهایی در عمان است و امیدوار در برابر امید که او خود را دریافت کنید 715 رتبه بندی امتیاز. “من امیدوارم که ما را از دست ندهید ما امتیاز,” او گفت:.

در پاسخ به Harmeet را پرس و جو در مورد نقاط ITTF رتبه بندی جهانی مدیر خاویر Angulo Luceron گفت: “کمیته اجرایی تصمیم به توقف این رتبه بندی به عنوان آن است که با توجه به عوارض و ما تا به حال در مارس حوادث [برخی از سازمان ملل نمی تواند شرکت با توجه به همه گیر و لهستانی باز کردن چالش به علاوه به حالت تعلیق در آمد میدوی در مارس 13]. با اینحال امتیاز به دست آورد اضافه خواهد شد و تعداد[اد] هنگامی که تصمیم گیری ساخته شده است در مورد چه چیزی برای انجام با مشکل, حوادث,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید