‘شب’ نقد و بررسی: یک bingeable سواری هیجان ارائه می شود که در آن فرض

با فرض این مسافران در ربوده پرواز پیدا کنید که مرموز خورشیدی رویداد پاک کردن حیات بر روی زمین و تنها راه برای زنده ماندن است برای outrace خورشید به شب مجموعه خود را به عنوان یک bingeable و هیجان سوار از گرفتن بروید. با خوشحالی آن را ارائه می دهد.

با الهام 2015, دیجیتال, رمان های قدیمی Axoloti لهستانی علمی تخیلی نویسنده به Jacek Dukaj Netflix بکشد برای اولین بار اصلی بلژیک سری شامل شش قسمت زیر 40 دقیقه. این ساختار تضمین می کند که به شب حرکت می کند در سریع کلیپ; در واقع, مدیران, معرفی شخصیت های اصلی و نمایش بر روی باند فرودگاه در عرض 10 دقیقه.

هر قسمت پس از نام یک شخصیت شروع می شود و با یک فلاش بک به جز یک مورد. بنابراین ما باید سیلوی سابق خلبان هلی کوپتر در نیروی هوایی است که عزادار مرگ پسر; اینس رسانه های اجتماعی تاثیر گذار; Mathieu, کمک خلبان مجبور به شارژ بعد از کاپیتان پشت سر گذاشت; Jakub یک مکانیک; گابریل همراه پرواز; Laura خانه-مراقبت پرستار رفت و آمد با او اتهام آقای ولکوف; Osman, فرودگاه, تمیز کننده; زارا که مصرف پسرش Dominik به مسکو برای عمل جراحی; Horst, آب و هوا دانشمند; Rik یک گارد امنیتی است که برنامه ریزی برای دیدار با دوست دختر خود را در مسکو; Ayaz یک تاجر است که نه cagey در مورد کسب و کار خود و در نهایت Terenzio یک ایتالیایی ناتو افسر که کاغذ برداشته اسلحه از امنیت سوء استفاده از هواپیما و خواسته که متیو پرواز غرب به جای رفتن به مسکو است.

در حالی که Terenzio برای اولین بار به دیوانه وار متقاعد کردن مسافر و خدمه از خطر بودن در نور خورشید این گروه نیز به رقابت با موانع مختلف از در حال اجرا از سوخت (واضح ترین) به طور فزاینده ای مملو فردی پویا بین شخصیت های خاصی (به غیر از قدرت مبارزات نژادپرستی بیش از حد چهره ی خود را سر).

در همان زمان تعلقات تشکیل شده بین شخصیت های مختلف و بسته به شرایط تغییر است.

بازیگران اصلی بسیار خوب است: حق از Pauline Etienne که imbues کایتان با سختی و شوخ طبعی به عنوان او به آرامی می یابد تمدید هدف در زندگی و لوران Capelluto به عنوان متیو احساس می کند که وزن پر از مسئول بودن برای مسافران به Jan Bijvoet به عنوان Rik که می خواهد به احساس مهم برای یک بار. Babetida Sadjo به عنوان نوع اما آتشین لورا که در صورت عدم وجود یک پزشک به گام در راه او هرگز انتظار می رود (این حلقه درست در زمانی که برای قدردانی از پزشکان و پرستاران است که در همه ذهن ما) استفانو Cassetti به عنوان Terenzio که بروسقو و خسته کننده اما همچنین دستاوردهای درک ما اگر نه همدردی و محمد Kurtulus به عنوان Ayaz که هر چیزی را برای زنده ماندن است اما خود کد اخلاقی نیز یکنواخت عالی است.

موسیقی توسط Photek (که همچنین این آهنگساز در How to Get Away with Murder) استفاده می شود به اثر بزرگ به سطح شیب دار بالا تنش و گرانش از صحنه ها از جمله در قسمت دوم هنگامی که این گروه اجرا می شود به سه راف پرسنل.

در حالی که نشان می دهد پخش در یک زمان هنگامی که یک بیماری کشنده است که مهاجم از طریق جهان از آن روشن شده است که مردم را تبدیل به آخرالزمانی/ dystopian نشان می دهد و فیلم به دلیل وجود یک قطعنامه در پایان. بدون دادن دور بسیار کند به نظر می رسد سازندگان به شب آماده برای فصل دوم.

ولگرد مشاهدات

نشان می دهد که در اصل در فرانسه اما شما همچنین می توانید برای شنیدن ایتالیایی ، عربی ، روسی و انگلیسی.

یکی از راف پرسنل است به نام راجر واترز!

این یک کنایه است از یک صحنه که بسیار شدید ایجاد می کند در مورد یک عمل جراحی عمده و پس از آن معلوم نبود تا بعد از همه بد.

عجیب, وجود ندارد, سکس در هواپیما. بله خورشید خواهد رسید که بخشی از جهان برای اولین بار, اما آنچه در مورد در بروکسل ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>