به وحشی: Rana Daggubati در ‘Kaadan’ و در حال اجرا با گله فیل

برای نزدیک به دو سال بازیگر-تهیه کننده Rana Daggubati sported ریش و یک نگاه لاغر و اعلام کرده بود که آن نگاه را برای فیلم جدید خود را. در حال حاضر که سه زبانه — Haathi صرف Saathi در Hindi Aranya در تلوگو و Kaadan در تامیل است تا برای انتشار در مارس 2, بازیگر می خندد و می گوید: “در حال حاضر شما می دانید که چرا من شبیه آن” با اشاره به نقش خود به عنوان یک “جنگل” است.

کارگردان Prabhu جزایر که زودتر شنود گذاشته به بیابان برای تامیل فیلم Mynaa و Kumkiفیلم جدید یک داستان الهام گرفته از حوادث واقعی و مردم و به ویژه محیط زیست فعال viktor vogel Payeng. این Padma شری برنده که شد از ‘Mising قبیله در آسام تبدیل بیش از 1300 هکتار از زمین های بی ثمر را به یک رزرو ،

Into the wild: Rana Daggubati on 'Kaadan' and running with herds of elephants

رعنا نقش Bandev این جنگل انسان که می ایستد در برابر شهرنشینی تجاوز به جنگل دالان.

“ما در جلسات اتاق کنفرانس و بی اطلاع هستند و در مورد جهان بزرگتر وجود دارد. هر حیوان و گیاه و حشرات نقش مهمی در حفظ زمین است. ما نمی دانیم که به اندازه کافی در مورد زندگی مردم در مجاورت با وحشی — اسباط فیل مربیان… هنگامی که ما یک مشکل وجود دارد مرجع تخصصی برای شکایت. که در آن از حیوانات به زمانی که خانه های خود را در حال تاخت و تاز? Bandev است صدای خود” رعنا توضیح می دهد.

فیلم در مورد مذاکرات تهدید به جنگل های جغرافیایی اختصاص مناطق برای Hindi و تامیل تلوگو نسخه. “پرابو می داند که زمین و مشکلات خود را با تشکر قبلی خود فیلم. در مناطق نزدیک Coimbatore زمین جنگل در حال تبدیل به چای شهرکهای Kaziranga در آسام و Srisailam در آندرا پرادش مسائل مختلف می گوید:” رعنا.

Prabhu ملاقات رعنا زمانی که این بازیگر در حال اتمام Baahubali شد و به دنبال مانند “یک تازه کار, بدنسازان”. Prabhu روایت داستان قبل از او رفت و در محل recce به مکان های مختلف از جمله پارک ملی کازیرانگا. “هنگامی که او بازگشت او به من گفت کاری 20 بار بیشتر. همه چیز که وجود دارد در داستان بود لایه بیشتر با اطلاعات در مورد حوادث واقعی و مردم است. Prabhu اول توصیف جنگل و مسائل مربوط به آن و پس از آن مفصل شخصیت Bandev — جایی که او می آید و به همین دلیل او برای مراقبت از محیط زیست” به یاد می آورد این بازیگر.

  • اقدام برای Baahubali مورد نیاز هر دو رعنا و Prabhas به صورت فله و مانند رزمندگان. رعنا سپس sported لاغر عضلانی به دنبال قاضی و در حال حاضر تقریبا دچار سوء تغذیه و تکیه به دنبال Aranya. “زمانی که من جوانتر بود من را در مورد این تحولات crazily. سپس به من آموخته وجود دارد یک فرآیند علمی و کار با مربیان تناسب اندام و متخصصان تغذیه می گوید:” رعنا. او تبدیل گیاهی و گاهی اوقات گیاهی برای ریختن Baahubali عضلات. او اذعان می کند که آن را ایده آل برای رهبری یک شیوه زندگی سالم و متعادل برای 20 تا 25 سال و اضافه میکند: “اما این نه کار من است. هیچ سرگرم کننده وجود دارد اگر من نمی بازی شخصیت های منحصر به فرد و نگاه نمی بخشی.”

رعنا تحت یک نگاه تست با ریش و تقریبا tonsured. اما Prabhu را متقاعد نشد. “او گفت: “ottalai’ (آن نمی چسبد/ژل با شخصیت)” می خندد رعنا. این بازیگر خواسته بود به از دست دادن خود را سنگین عضلات و نگاه ناب و تقریبا دچار سوء تغذیه.

به عنوان او لاغر, رعنا روت برای 15 روز با Kumki فیل مربیان فیلمبردار Ashok Kumar; لباس و آرایش تیم نیز در پا. این بود آشنایی با دوره قبل از آنها را برای شلیک بیش از 100 روز در شش جنگل ها (از جمله جنگل های کرالا, Satara Mahabaleshwar و تایلند است.

به سه زبان مختلف حمایت از بازیگران و رعنا به حال به ساقه هر شات در هر صحنه سه بار. “جنگل افسران قبایل و مربیان در جنوب هند را به نگاه بسیار متفاوت از کسانی که در شمال. بنابراین Prabhu نگاه می کسی و می گویند: “ivara paatha Maharashtrian madiri irukkare’ (او به نظر می رسد مانند یک Maharashtrian) و تغییر خواهد کرد او را برای تلوگو نسخه می گوید:” رعنا.

تیراندازی اول برنامه بود سخت ترین. رعنا شات برای 30 روز در جنگل با هیچ اتصال تلفن همراه و هیچ co-stars. قطع از جهان خارج به او کمک کرد تا به منطقه این فیلم مورد نیاز است. سکوت جنگل و همچنین به عنوان برای تلفن های موبایل است که بوجود می آیند از مکالمات بین حیوانات ساخته شده تجربه سورئال: “این جادویی که خورشید پایین می رود و می بینید همه چیز پر زرق و برق در تاریکی است.”

او گوش به داستان جنگل رنجرز به درک جهان خود و معتقد است که سینما می تواند یک تاثیر بزرگ در تاکید بر اهمیت تعادل زیست محیطی. “و ما در حال انجام آن را در یک جریان اصلی با فرمت” رعنا می افزاید.

این تیم در جنگل های تایلند با گله فیل ها. به دنبال بازگشت رعنا می گوید آن را یک بار در طول عمر تجربه: “هر چیزی می تواند اتفاق می افتد زمانی که شما اجرا با یک گله از 15 فیل.” جنگل بود و همچنین صلح آمیز او به یاد می آورد: “همه این سبزی باعث می شود شما آرام است.”

آن بوده است که 10 سال پس از او عرضه به عنوان یک بازیگر با Sekhar Kammula را رهبر و بعد از آن به طور مداوم به دنبال جایگزین فضای نه مایل به انجام منظم قهرمان-پرستش تلوگو فیلم “پس از رهبر, تعداد بسیار کمی از مردم در اینجا به من گفت این نوع از داستان من به دنبال. پس من رفتم به بمبئی و سپس به Chennai پس من دوست داشتم فیلم هایی که مدیران مانند بالا و Ameer ساخت شد. در حال حاضر من خوشحالم که ما بیش از یک تعداد انگشت شماری از تلوگو فیلم سازان ارائه محتوای متفاوت به طوری که اغلب.”

تابستان سال 2020 او می گوید: به نظر می رسد امیدوار کننده و به نقل Anushka Shetty را Nishabdham و رم را قرمز, در میان دیگران, امیدوار کننده برای چیزی جدید: “The millennials هستند و حق انجام کاری” او مبالغ بالا با خنده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>