معرفی ذهن جوان به دنیای موسیقی در اوایل

عاشق موسیقی Shyama Panikkar معتقد است بهترین کار این است که به “گرفتن آنها جوان” وقتی که می آید به آموزش کودکان در موسیقی است. بنابراین برای شروع کودکان به دنیای موسیقی Mumbai-بر اساس Shyama است که آموزش دیده در هر دو Carnatic و Hindustani, موسیقی, شروع کلاس های تحت نام سور طالع Aur مستی (به معنای واقعی کلمه به معنی Swara سرعت و سرگرم کننده) در ماه ژوئیه سال گذشته است. “من در تلاش امتحان کنید و درس های سرگرم کننده است که جلب توجه خود را. در اینجا روش های سنتی ممکن است به اندازه کافی می گوید:” Shyama بومی تریواندروم.

Shyama تصمیم به راه اندازی سور طالع Aur مستی پس از او متوجه شد که پسرش Aarav که در حال حاضر چهار بود با بهره گیری از درس های. “من ترک من کار شرکت های بزرگ پس از من باردار شد. بعد که من متوجه شدم Aarav بود واقعا میل آن زمانی که من معرفی او به درس موسیقی من از خودم پرسیدم چرا من باید این را به بچه های دیگر در بمبئی به عنوان خوب,” او می گوید.

نگه داشتن درس های تجربی, Shyama به ارمغان می آورد آنچه که او خواستار “غرفه” به تعامل با کودکان و نوجوانان و به آنها توضیح و تطبیق پذیری از موسیقی است. “من نشان می دهد نسخه مینیاتوری از ابزار مانند شیکر درام کیت سنج مرکس, دایره زنگی و غیره برای کمک به آنهایی که جوان یک دست احساس,” او می گوید.

Shyama Panikkar teaching kids music

Shyama احساس می کند که موسیقی هند است که اغلب تحت قدردانی در سطح اولیه قرار گرفتن در معرض به عنوان بچه ها بیشتر معرفی شده به غرب قافیه و ترانه های کودکان. بنابراین در سور طالع Aur مستی او ساخته شده آن را یک نقطه برای کمک به کودکان درک و قدردانی از موسیقی هند آغاز خواهد شد.

“من حفظ musicscape متنوع و کشف جنبه های هند موسیقی نیز هست. اما آن است و نه فقط موسیقی کلاسیک من صحبت کردن در مورد. جدا از مبتدی سطح درس در Carnatic و هندوستانی ما سعی کنید قافیه و حتی جاذب فیلم آهنگ. قافیه می تواند هر چیزی از “چرخ در اتوبوس” به محبوب هندی ترانه های کودکان مانند ‘Lakdi کی kathi’. این پایگاه از کلاس های من باقی می ماند کلاسیک” توضیح می دهد که Shyama. اما او را نگه می دارد آن را ساده تلاش برخی از ساده کلاسیک ترکیب است که “کودکان و نوجوانان می تواند به یاد داشته باشید.” او مربی است که آهنگساز و Carnatic نوازنده پرومبوور G Raveendranath از تریواندروم.

Shyama Panikkar teaching kids music

این بیماری همه گیر است متوقف فیزیکی کلاس اما Shyama است مجاز نیست مانع اجازه دهید به موسیقی سکوت به او شده است در ادامه درس خود را آنلاین از طریق ویدئو کنفرانس برنامه زوم. “آرایش و محدودیت های آن است اما با توجه به شرایط این است که یک راه عملی برای انجام,” او می گوید. با مدارس باقی مانده بسته و بازی خارج از منزل بهتر است پدر و مادر بیش از حد خوشحال هستند در مورد نگه داشتن بچه ها درگیر سازنده.

اتمام Shyama را Instagram page @surtaalmasti

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>