سرمایه گذاران می توانند خرید MFs در ثبات نسبی بازار بورس

سرمایه گذاران هم اکنون می توانید به طور مستقیم خرید یا بازخرید صندوق (MF) واحد با استفاده از بورس پلت فرم یک مرکز که تا کنون تنها در دسترس برای توزیع کنندگان و یا مشاوران سرمایه گذاری.

در بخشنامه صادر شده در چهارشنبه بورس و اوراق بهادار مدیره از هند (SEBI) تمدید تسهیلات برای همه سرمایه گذاران صندوق.

“به منظور افزایش بیشتر در رسیدن به این پلت فرم آن شده است تصمیم به سرمایه گذاران اجازه می دهد برای دسترسی مستقیم به زیرساخت های به رسمیت شناخته شده بورس به خرید و گرو در اوردن صندوق واحد به طور مستقیم از صندوق های سرمایه گذاری/مدیریت دارایی شرکت” اظهار داشت: دایره.

در سال 2013 بازار سرمایه حال اجازه تنظیم صندوق توزیع کنندگان به استفاده از بورس مکانیزم برای خرید یا بازخرید صندوق واحد به نمایندگی از آنها مشتریان.

پس از آن SEBI ثبت نام مشاوران سرمایه گذاری (RIAs) اجازه داده شد یک مرکز مشابه در سال 2016.

آخرین توسعه است انتظار می رود بیشتر به سهولت شیوه ای که در آن افراد می توانند با سرمایه گذاری در صندوق های متقابل است. اتفاقا در حال حاضر وجود دارد مقدار زیادی از شروع یو پی اس که اجازه می دهد سرمایه گذاران به سرمایه گذاری مستقیم در برنامه با استفاده از برنامه های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>