سرمایه گذاران خواهد بود wooed به ردیف 2 شهرستانها: CM

در مدل Pradhan Manrti مودرا Yojana (PMMY) دولت در بودجه خود را از سال 2020-21 خواهد راه اندازی یک طرح برای اطمینان از دسترسی آسان به اعتبار برای جوانان علاقه مند به کارآفرینی سرمایه گذاری و متوسط و کوچک و میکرو شرکت (MSMEs), وزیر B. S. Yediyurappa گفته است.

صحبت پس از افتتاح یک اشتغال mela در این شهرستان در روز دوشنبه گفت که عدم دسترسی به اعتبار نباید تبدیل به یک عامل بازداری برای کارآفرینان که دارای پتانسیل برای ایجاد شغل.

آقای Yediuirappa گفت که در جهان اقتصادی اجلاس سران برگزار شد در داووس سوئیس سرمایه گذاران مطلع از پتانسیل اقتصادی moffusil مراکز در کارناتاکا. لازم است به اتخاذ یک رویکرد غیر متمرکز به سمت صنعتی و جذب سرمایه گذاری صنعتی برای ردیف 2 شهرستانها مانند Shivamogga, Hubballi و Belagavi. دولت به زودی اعلام کشت از مزایا و تسهیلات برای سرمایه گذاران که سرمایه گذاری برای راه اندازی صنایع در این مکان. اتصال و زیرساخت ها نیز می تواند به روز رسانی در ردیف دو شهر برای جذب سرمایه گذاری است.

تشریح این ‘سرمایه گذاری کارناتاکا-Hubballi’ دیدار برگزار شد و در Hubballi به تازگی به عنوان یک موفقیت بزرگ آقای Yediyurappa گفت که حوادث مشابه برای جذب سرمایه گذاری در ردیف 2 مراکز برگزار خواهد شد در سراسر کشور در مدت کوتاهی.

او گفت که اولویت خواهد بود بهآنها برای رشد متوازن در تمام بخش های اقتصاد در بودجه. “کشاورزی و همچنین بخش های صنعتی باید به خوبی انجام به صورت متعادل رشد اقتصادی است. کافی بودجه خواهد بود اختصاص داده شده در بودجه برای گسترش منطقه از آبیاری زمین در دولت,” او اضافه شده است.

Govind Karjol معاون وزیر و B. Y. Raghavendra, Shivamogga MP حاضر بودند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>