کمیته بین المللی المپیک “متعهد” به توکیو بازی با وجود ویروس: بازی های المپیک رئیس

کمیته بین المللی المپیک “متعهد” به برگزاری این بازی در سال 2020 توکیو به عنوان برنامه ریزی شده با وجود گسترش جدید کروناویروس شیوع بدن جمهور متعهد شده است.

کمیته بین المللی المپیک “به طور کامل متعهد به موفق بازی های المپیک در توکیو شروع ژوئیه 24” توماس باخ گفت: وزیر ژاپن در یک کنفرانس تلفنی در اواخر روز پنجشنبه با توجه به Kyodo News.

در این بیانیه آمد و به عنوان نخست وزیر ژاپن اعلام کرد در روز پنج شنبه درخواست بسته شدن مدارس در سراسر کشور در یک درایو برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

ژاپن تا کنون دیده می شود چهار مرگ و میر مربوط به این ویروس در میان نزدیک به 200 شناخته شده عفونت.

برخی از 700 عفونت نیز شناسایی شده در میان حدود 3,700 مسافر و خدمه در کشتی کروز بود که لنگر کردن ژاپن پس از یکی از آن سابق مسافران آزمایش مثبت است.

آقای باخ اجتناب شود به طور مستقیم از پرداختن به دیدگاه توسط ارشد کمیته بین المللی المپیک عضو دیک پوند اشاره کرد که این بازی می تواند لغو شود اگر مقامات بهداشتی بلوک های سفر.

International Olympic Committee (IOC) member Dick Pound, poses in his offices in Montreal, Quebec, Canada February 26, 2020.

کمیته بین المللی المپیک (IOC) عضو دیک پوند در دفاتر خود در مونترال, کبک, کانادا فوریه 26 سال 2020 است. | عکس های اعتباری: ایسنا

 

آقای پوند همچنین گفته شده است وجود دارد هیچ رسمی بحث در میان اعضای کمیته بین المللی المپیک در مورد لغو بازی.

آقای باخ گفت: “اولویت این است که برای اطمینان از صلاحیت روش و حفاظت از ایمنی از ورزشکاران در همان زمان” با توجه به Kyodo.

“این چیزی است که ما در حال انجام در همکاری با مقامات سازمان بهداشت جهانی چینی کمیته المپیک و بسیاری از کد بندی مشاغل ملی,” باخ گفت: با اشاره به ملی المپیک کمیته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>