IPL باید اتفاق می افتد می گوید: Kevin Pietersen

این COVID-19 همه گیر ممکن است به طور نامحدود متوقف تمام فعالیت های ورزشی اما پیوستن کاپیتان سابق انگلستان Kevin Pietersen هنوز هم “واقعا معتقد است:” 13th edition از IPL باید اتفاق می افتد در این لحظه وجود یک پنجره از فرصت.

او پیشنهاد یک “شیر تغلیظ شده” لیگ در پشت درهای بسته برای یکی از کریکت بزرگترین پول-اسپینرها اضافه کردن طرفداران نباید به خطر انداخته.

“بیایید می گویند ژوئیه/اوت قدیمیترین من واقعا بر این باورند که IPL باید اتفاق می افتد. من معتقدم آن است که به پا زدن شروع به فصل کریکت. من فکر می کنم هر بازیکن در سراسر جهان است که از جان گذشته برای بازی IPL” Pietersen گفت.

همچنین به عنوان خوانده شده | هر کس مشتاق است برای IPL به جلو بروید: کامینز در سرنوشت هندی لیگ برتر

این ستاره سابق رودخانه بیان افکار خود را در ورزش ستاره‘ نشان می دهد کریکت متصل می شود.

IPL مهم است نه فقط برای بازیکنان و فرانچایز بلکه برای مردم کار در پشت صحنه و این بود که از دست داد در Pietersen.

“می تواند وجود داشته باشد یک راه است که در آن به گرفتن برخی از پول را به این فرانچایز به اقتصاد با داشتن یک وضعیت که در آن شما با استفاده از شاید سه سالن است که به طور کامل بسته به طرفداران و بازیکنان هنوز هم می توانید بیرون بروید و بازی این مسابقات در سه هفته یا چهار هفته است.

“بنابراین آن را بیشتر فشرده مسابقات در سه سالن است که ما می دانیم امن هستند که ما می دانیم در حال امن” او گفت:.

همچنین به عنوان خوانده شده | بازیکنان خارجی مشارکت در IPL در شک بعد از تازه محدودیت های ویزا

رقابت میله میله برای شروع در مارس 29, اما شده است به تعویق افتاده تا 15 آوریل است. اما با توجه به وضعیت فعلی شانس از این رویداد در حال وقوع تاریک و دلگیر به نظر می رسد.

با این وجود Pietersen باقی مانده خوش بینانه است.

“من فکر نمی کنم طرفداران نیاز به خطر انداخته و در این شرایط ، من فکر می کنم طرفداران نیاز به درک آنها نمی توانند پخش زنده بازی در حال حاضر و آنها ممکن است قادر به تماشای یک بازی زندگی می کنند برای آینده قابل پیش بینی” او گفت:.

“(اما) آنچه را که شما بچه ها را در حال حاضر به تماشای بمبئی هند را در مقابل Chennai Super Kings در حال حاضر؟”

موافقت با Pietersen سابق هند رودخانه سانجی Manjrekar صحبت کرد و بر اهمیت سازماندهی IPL.

همچنین به عنوان خوانده شده | سرمقاله: مردم بیش از سود: در IPL و coronavirus

“لحظه ای که ما دریافت گواهی عدم سوء پیشینه از تمام مقامات آن ماده IPL باید اتفاق می افتد تنها به دلیل آن را به پا زدن شروع به اقتصاد به دلیل هنگامی که شما صحبت در مورد IPL آن را فقط در مورد سرخپوستان بمبئی یا Dhoni یا Virat Kohli وجود دارد بسیاری از مردم که در حال ساخت امرار معاش خود را از طریق IPL,” او گفت:.

به تازگی راجستان سلطنتی’ رئیس اجرایی Manoj Badale گفته بود که “کوتاه” IPL نمی تواند حکومت ارائه BCCI و سایر ذینفعان در همان صفحه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید