IPL بسیار در تمام اقدامات در محل برای رسیدگی به COVID-19 تهدید می گوید Ganguly

The Indian Premier League (IPL) است “بسیار در برنامه” این BCCI جمهور Sourav Ganguly گفت PTI در جمعه تصریح می کند که همه اقدامات در محل برای مقابله با این سرعت در حال گسترش رمان coronavirus تهدید کرده است که wreaked ویران در تقویم ورزشی در سطح جهان است.

همچنین بخوانید: هندی لیگ برتر 2020 — برنامه کامل زمان و مکانهای

The glitzy T20 رویداد شامل هر دو هند و ستاره های بین المللی می شود در جریان 29 مارس در بمبئی. هند COVID-19 تعداد در حال حاضر در 31 از جمله 16, ایتالیایی, گردشگران است. در سطح بین المللی به شیوع بیماری مرگبار است که تا کنون از کشته شدن بیش از 3300 نفر و آلوده تقریبا 100,000 در حدود 85 کشور جهان است.

“IPL بسیار زیادی در. در همه جا به مسابقات می رویم. انگلستان در حال حاضر در سریلانکا. آفریقای جنوبی اینجا هستید. هیچ مسائل وجود دارد,” Ganguly تأکید کرد.

“شهرستان تیم در حال سفر در سراسر جهان است. آنها در حال سفر به ابوظبی, امارات متحده عربی به بازی. بنابراین هیچ مشکلی وجود دارد,” او اضافه شده است.

در مورد اقدامات پیشگیرانه برای اطمینان حاصل شود که بازیکنان و طرفداران تحت تاثیر قرار نیست Ganguly گفت: یک تیم پزشکی است خرمن کوبی کردن جزئیات.

“ما همه اقدامات احتیاطی. من نمی دانم دقیقا همان چیزی است که این اقدامات اضافی. آن را تنها تیم پزشکی که به ما بگویید که در مورد” او گفت:.

“تیم پزشکی است که در حال حاضر در بیمارستان به طوری که همه چیز در دسترس است. ما انجام خواهد داد آنچه پزشکان می گویند. آنها حرفه ای است.

“همه مسائل پزشکی خطاب خواهد شد توسط تیم پزشکی. هر دوره از مسابقات خواهد شد,” او اضافه شده است.

این COVID-19 وقوع است به شدت تحت تاثیر جهانی ورزشی برنامه با یکی از بیماری epicentres ایتالیا, ممنوعیت طرفداران از سالن تا آوریل است.

المپیک تست میدهند به تعویق افتاده و یا لغو در ژاپن و دیگری به شدت آسیب دیده کشور است.

وجود دارد و نگرانی ها در مورد سرنوشت بازی های المپیک توکیو در ماه جولای-اوت با وجود کمیته بین المللی المپیک را ادعا که quadrennial نمونه ممتاز ویژه نمایش پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>