ایران اعلام 149 بیشتر coronavirus مرگ و میر افزایش می یابد به 1,433

ایران اعلام کرده 149 بیشتر مرگ و میر ناشی از کروناویروس جدید, آوردن آن مرگ و میر به 1,433 در میان نزدیک به 20 ، 000 موارد تایید شده.

ایران و مبارزه با بدترین شیوع در خاورمیانه شده است و به طور گسترده ای مورد انتقاد قرار برای آن پاسخ کند.

رهبران این کشور رخ داد یک تن خوش بین اوایل جمعه صدور پیام های افتخار فارسی, سال جدید که در آن آنها قول داد برای غلبه بر این بیماری همه گیر.

رهبران ایران مشخص شده بود فروردین سال جدید در روز جمعه با تعهد به غلبه بر coronavirus و ساخت تا اقتصاد قابل توجه خوش بین تن پس از مقامات تاخیر در پاسخ به همه گیر کمک به بدترین شیوع در خاورمیانه است.

آیت الله علی خامنه ای که حرف آخر را در همه امور خارجه به نام سال جدید “سال جهش در تولید” در اقتصاد ایران است که تحت سنگین تحریم های ایالات متحده از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خارج از 2015 با تسلیت.

 

حسن روحانی رئیس جمهور مشخص شده سال جدید شناخته شده به عنوان نوروز توسط نوید یک اقتصاد بهتر. “ما قرار داده خواهد شد Coronavirus پشت سر ما به زودی با وحدت با کار سخت و با همکاری” او گفت:.

خود را خوش تن ایستاده بود در تضاد کامل با خرابی های ناشی از وقوع. ایران گزارش کرده است 1,284 مرگ و میر از 18,407 تایید موارد این ویروس جدید است.

بسیاری از افرادی که در پایین آمده با COVID-19 بیماری ناشی از این ویروس را تجربه تنها علائم جزئی و بهبود در عرض چند هفته. اما این ویروس بسیار مسری است و می تواند گسترش مردم نشان دادن هیچ نشانه ای ندارند. آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه به ویژه در بیمار یا بیماران مسن.

بیش از 240,000 مردم آلوده شده اند در سراسر جهان است. بیش از 10 ، 000 فوت کرده اند در حالی که بیش از 85,000 بهبود یافته اند.

آقای روحانی در دفاع از خود دولت در پاسخ به شیوع کروناویروس در صورت گسترده انتقاد که مقامات عمل بیش از حد به آرامی و ممکن است حتی پوشش اولیه موارد قبل از عفونت به سرعت در حال گسترش در سراسر کشور است.

آقای روحانی مطمئن باشید ایرانیان که خود را دولت سلامت را اولویت بندی در سال آینده نیز گفت: تا به حال انبار لوازم اساسی.

آقای خامنه ای با صدور مذهبی حکم این هفته منع همه سفر غیر ضروری و مقامات را محدود کرده اند سفر بین شهرها. پس از هفته سنگین انتقاد مقامات در نهایت بسته دو زیارتگاه های مذهبی در روز های اخیر.

A man wears a protective face mask, amid fear of coronavirus disease, as he walks at Mellat park, ahead of the Iranian New Year Nowruz on March 20, in Tehran, Iran on March 19, 2020.

یک مرد می پوشد یک محافظ ماسک صورت در میان ترس از coronavirus بیماری او به عنوان پیاده روی در پارک ملت پیش از سال نو ایرانی نوروز در 20 مارس در تهران در 19 مارس سال 2020 است. | عکس های اعتباری: ایسنا

دیگر کشورهای منطقه تحمیل کرده اند به مراتب سختگیرانه تر اقدامات لازم برای مهار این ویروس از جمله لغو پروازهای, آب بندی و مرز و وادار کردن غیر ضروری کسب و کار ،

عربستان سعودی اعلام کرد در اوایل جمعه آن را تعطیل داخلی مسافرت هوایی و اتوبوس و تاکسی و قطار برای دو هفته آینده آغاز در صبح روز شنبه. سلطنت گزارش کرده است 274 مورد تأیید هشت نفر از آنها بهبود یافتند.

در یک سخنرانی تلویزیونی آدرس اواخر پنجشنبه و پادشاه اردن گفت: “ما در زندگی از طریق یک مرحله دشوار است از تاریخ جهان.”

“ما کاملا مشخص است که این مرحله به پایان خواهد رسید و با تصویب رغم خشونت و تلخی و مشکلات آن,” او گفت:.

پادشاه سلمان مطمئن عربستان سعودی که کشور به حال به اندازه کافی مراقبت های پزشکی و لوازم برای دریافت از طریق این بحران است.

پاکستان در همین حال گزارش سوم آن مرگ از coronavirus 77 ساله بیمار سرطانی در جنوب استان سند. پاکستان گزارش کرده 452 تایید موارد بیشتر مربوط به سفر به کشور همسایه ایران.

پاکستان بسته مرزهای خود با ایران و افغانستان هفته پیش اما نخست وزیر عمران خان در جمعه خواسته مقامات اجازه می دهد تا کامیون های حامل مواد غذایی و دیگر اقلام ضروری برای عبور به محاط به خشکه افغانستان که در آن عفونت نیز در حال افزایش است.

پاکستان بسته مرز خود را با هند در نزدیکی لاهور در روز پنج شنبه. همچنین با قرار دادن صدها بازگشت زائران مذهبی به قرنطینه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر