معاون ظریف ‘شایعات’ به عنوان ویروس مرگ و میر پرش به 43

ایران روز شنبه به عنوان رد “شایعات” یک گزارش که COVID-19 زخمی شدن بیش از 200 نفر در کشور یکی از سخت ترین ضربه این بیماری با مقامات ارشد میان کسانی که آلوده می شوند.

پس از آن اعلام کرد برای اولین بار COVID-19 مرگ و میر در ایران است درهم به شیوع بیماری تحت کنترل بستن مدارس تعلیق فرهنگی و ورزشی و توقف جلسات کابینه و پارلمان.

همچنین به عنوان خوانده شده | همه چیز در مورد COVID-19

وزارت بهداشت در روز شنبه گزارش شده و نه جدید از مرگ و میر و 53 درصد پرش در عفونت های قبلی در 24 ساعت مصرف کلی در مجموع به 43 کشته و 593 موارد است.

این بالاترین تعداد موارد جدید برای یک روز از ایران اعلام کرد اول مرگ و میر در قم یک مرکز مطالعات اسلامی و زائران از خارج از کشور در فوریه 19.

همچنین به عنوان خوانده شده| 112 ووهان evacuees پناه در ITBP قرنطینه مرکز آزمون منفی برای COVID-19

با استناد به منابع بی نام در نظام بهداشت و درمان BBC فارسی-زبان خدمات گفت: در روز جمعه که حداقل 210 نفر مرده بود در COVID-19 شیوع.

بسیاری از مرده بودند در قم یا در تهران به لندن با پخش گفت.

وزارت بهداشت سخنگوی کیانوش Jahanpour متهم کرد رسانه های خارجی از گسترش اطلاعات غلط در مورد شیوع بیماری به عنوان او اعلام کرد که آمار و ارقام جدید در روز شنبه.

“با توجه به شایعات و نادرست و متناقض محتوا که ممکن است منتشر شده از شبکه های ماهواره ای یا رسانه ای که حسن نیت نسبت به مردم ایران باید بگویم که آنچه که ما منتشر می کنیم به عنوان آمار قطعی است و بر اساس آخرین قطعی یافته های آزمایشگاهی, آزمون,” او گفت: تلویزیونی کنفرانس خبری.

روز جمعه او را متهم به بی بی سی فارسی از پیوستن به منطقه ای جمهوری اسلامی ایران دشمنان را در یک “مسابقه به گسترش نهفته است”.

“ایران نمونه شفافیت در انتشار اطلاعات در COVID-19 را حیرت زده کرده است بسیاری از مردم از” آقای Jahanpour توییتی.

ترس بیش از گسترش سریع این ویروس قابل لمس در خیابان های تهران بودند که کمتر شلوغ تر از معمول با افراد ظاهرا در خانه ماندن.

ترافیک بود و جریان آزادانه تر از حد نرمال در پایتخت در صبح روز شنبه هنگامی که آن را معمولا چوک خیابان در شروع کار در هفته است.

دفتر استانداری تهران اعلام کرد: کاهش ساعت کار در تلاش برای کاهش احتمال, ویروس, پخش كردن, تلویزیون دولتی گزارش شده است.

مغازه ها و داروخانه ها شده اند در تلاش برای پاسخگویی به تقاضا به مردم شده اند و جوراب زنانه ساقه بلند سفید کننده و ضد عفونی کننده دستمال مرطوب ماسک صورت و دیگر محصولات بهداشتی و همچنین مواد غذایی فاسد نشدنی.

پوستر بزرگ رفته اند تا در تبلیغات تابلوهای تبلیغاتی در پایتخت اصرار مردم به دنبال بهداشت دستورالعمل های مانند شستن دست و دست زدن به نرده ها و دیگر اشیاء در مکان های عمومی.

در بندر عباس در ایران و سواحل خلیج فارس ساکنان گزارش alight یک کلینیک شایعه به درمان افراد آلوده به COVID-19 در شب جمعه.

“این شایعه بی اساس که چندین coronavirus بیماران برگزار می شد در کلینیک… موجب شده برخی از ساکنان به آتش به آن” خبرگزاری فارس افزود: در این تاسیسات را رد کرده آن را به حال هر گونه بيماران است.

پلیس و آتش نشان وارد شده و آرامش حکمفرما شد قبل از شعله خاموش شد, فارس گزارش شده است.

ایران مرگ و میر است, بالاترین, برای هر کشوری غیر از چین — که در آن COVID-19 اول پدید آمده است.

یکی از ایران و هفت معاون رئیس جمهور, Massoumeh ابتکار و معاون وزیر بهداشت ایرج Harirchi در میان چند مقامات ارشد که آلوده شده اند.

آقای Jahanpour گفت: 205 موارد بوده است در شناسایی قبلی 24 ساعت افزایش تعداد تایید عفونت به 593.

در میان آخرین عفونت 22 در گلستان, شیوع جدید در شمال شرقی استان در دریای خزر ساحل.

بسیاری از ایران و همسایگان را گزارش کرده اند SARS-CoV-2 عفونت در افراد مرتبط به ایران و بسیاری را به اعمال محدودیت در سفر به و از جمهوری اسلامی است.

روز چهارشنبه مقامات ایرانی اعلام کردند داخلی محدودیت های مسافرتی برای افرادی که با تایید و یا مشکوک به عفونت.

ایالات متحده و پاریس مستقر در رسانه ها دیده بان گزارشگران بدون مرز ایران را متهم به پنهان کردن اطلاعات در مورد شیوع بیماری که ادعا کرده است غیر منتظره ای بالا نسبت به زندگی کسانی که آلوده در جمهوری اسلامی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>