ایران گزارش 117 جدید کروناویروس مرگ و میر در 2757

ایران تا به حال 117 جدید COVID-19 مرگ و میر در 24 ساعت گذشته, آوردن مجموع به 2,757 یک سخنگوی وزارت بهداشت گفت: در روز دوشنبه باعث خاورمیانه بدترین آمار کشور به نظر سخت تر محدودیت هایی در جنبش است.

تعداد کل عفونت صعود به 41,495.

“در 24 ساعت گذشته ما تا به حال 117 جدید مرگ و میر و 3,186 جدید مورد تأیید از مردم با آلوده coronavirus” kianush می Jahanpur گفته تلویزیون دولتی, دعوت از ایرانیان به ماندن در خانه.

ایران تا به حال بین شهری, سفر بان کی مون از روز پنج شنبه و دولت تمدید بسته شدن دانشگاه ها و مدارس و تعلیق همه, فرهنگی, مذهبی و رویدادهای ورزشی.

“اگر لازم باشد ما ممکن است اعمال اقدامات سخت تر به عنوان اولویت ما این است که این کشور ایمنی و سلامت” گفت: ایران, معاون اول رئیس جمهور در سرمقاله خود نوشت به گفته تلویزیون دولتی.

همچنین بخوانید: ایران, هنرمندان نوشتن نامه در COVID-19 و تحریم های ایالات متحده | ایران مرگ و میر می رسد 2,640 می گوید: سلامت رسمی

ایران هفته گذشته هشدار داده بود که افزایش موارد به عنوان بسیاری از ایرانیان را نادیده گرفته و تماس ها برای جلوگیری از سفر برای فارسی تعطیلات سال جدید آغاز شده است که در 20 مارس.

زندان

برای جلوگیری از گسترش ویروس در شلوغ زندان از دستگاه قضایی ایران روز یکشنبه تمدید furloughs برای 100.000 زندانیان. در 17 مارس ایران در گفت و گو آزاد در مورد 85,000 مردم از زندان به طور موقت از جمله زندانیان سیاسی.

رسانه های ایران روز دوشنبه به نقل از فرماندار ایران استان فارس Enayatollah رحیمی گزارش داد که زندانیان در یک زندان “را شکست و دوربین ها و ناشی از آسیب های دیگر در دو بخش از زندان که در آن جنایتکاران نگهداری می شوند”.

خبرگزاری دولت ایرنا گفت: مشابه شورش به حال فوران در زندان پس از 20 مارس. خانواده ها خواستار آزادی همه زندانیان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید