عراق ترس تشدید دومین موشک, حمله, حمله هوایی

عراق و سازمان ملل متحد مقامات درهم در روز پنج شنبه حاوی ذرات از بی سابقه موشک حمله که به کشته شدن سه آمریکایی-ائتلاف به رهبری, اعضای, و تهدید کرد و در عین حال یکی دیگر از تشدید تنش ایران و آمریکا تنش است.

در عرض چند ساعت از حمله به تاجی پایگاه هوایی در شمال بغداد — مرگبارترین در سال در یک پایه استفاده شده توسط نیروهای آمریکایی در عراق یک حمله هوایی کشته و بیش از دو دوجین ایران-تراز وسط قرار دارد جنگندهها در کشور همسایه سوریه است.

آن مشخص شده دراماتیک سربازان ارتش در خشونت کمتر از سه ماه پس از راکت کشته ایالات متحده پیمانکار در شمال عراق آزاد دور از tit-for-tat حملات بین واشنگتن و تهران در عراق خاک.

ترس و حتی خونین flare-up در این زمان مقامات عراق و سازمان ملل متحد بودند محکوم به مرگ و میر. عراق فرماندهی نظامی گفت این بود “چالش های امنیتی جدی” و متعهد به تحقیقات باز کنید.

رئیس جمهور Barham صالح و مجلس Mohammed al-Halbussi را محکوم کرد یک “حمله تروریستی” که هدفمند “عراق و امنیت آن”.

ماموریت سازمان ملل در عراق به نام “حداکثر خویشتنداری همه طرف”.

“این جریان حملات روشن و قابل توجهی تهدید برای کشور و خطر rogue اقدام توسط گروه های مسلح همچنان ثابت نگرانی” آن را گفت.

“آخرین چیزی که عراق نیاز است که در خدمت به عنوان یک عرصه برای توپ لیس و خارجی جنگ است.”

انگلیسی آمریکایی کشته شدند

حمله روز چهارشنبه بود 22nd بر منافع ایالات متحده در عراق از اواخر ماه اکتبر. آن شاهد رگبار 18 موشک اسلم به تاجی پایگاه هوایی یکی از حدود یک دوجین امکانات در سراسر عراق که در آن نیروهای ائتلاف بر اساس هستند.

ائتلاف تایید سه نفر از پرسنل خود را کشته و در حدود یک دوجین زخمی شدند. یکی مرده بود یک عضو ارتش سلطنتی پزشکی سپاه انگلیس را تایید کرد. یک نظامی ایالات متحده گفت: با توجه به خبرگزاری فرانسه دو نفر دیگر شد یک سرباز آمریکایی و یک آمریکایی پیمانکار است.

هیچ فوری کلمه در عراق میدانند. هیچ گروهی مسئولیت اما واشنگتن را متهم تندرو جناح عراق را درهم al-Shaabi شبه نظامی داد از انجام حملات مشابه.

این درهم است یک وب سایت بیشتر از شیعه مسلح جناح که بسیاری از آنها روابط نزدیک با کشورهای همسایه ایران و گنجانیده شده به ارتش عراق.

در اواخر ماه دسامبر در ایالات متحده را متهم کرد, ایران تراز جناح Kataeb حزب الله از کشته شدن یک پیمانکار آمریکایی در یک پایگاه در شمال عراق است. این پاسخ با حملات هوایی در غرب عراق که به کشته شدن 25 از گروه مبارزان.

روز بعد هواپیماهای بدون سرنشین آمریکایی کشته, هلاکت فرمانده, قاسم سلیمانی و درهم معاون ابو مهدی Muhandis در نزدیکی فرودگاه بغداد.

ایران پس از آن خود را راه اندازی حملات در غرب عراق, پایگاه خروج ده ها تن از نیروهای ایالات متحده مبتلا به ترومای مغزی. درهم جناح بارها و بارها متعهد به انتقام Muhandis مرگ در راه خود را.

درهم چکش در سوریه

در عرض چند ساعت از حمله روز چهارشنبه یک حمله هوایی کشته شدند 26 ایران-تراز عراق جنگنده در کشورهای همسایه سوریه به ناظر حقوق بشر سوریه گفت.

بریتانیا مبتنی بر جنگ گفت: نظارت بر آن انجام شد با سه هواپیما که احتمالا متعلق به ائتلاف به رهبری ایالات متحده.

عراق شمارش سال روابط نزدیک با هر دو کشور ایران و ایالات متحده شده است و قرار دادن در موقعیت به طور فزاینده دشوار توسط فزاینده تنش میان متحدان آن است.

در ماه ژانویه عراق نمایندگان مجلس رای به برکناری تمام نیروهای خارجی از عراق در واکنش به کشتار سلیمانی و Muhandis. برخی از 5,200 نیروهای ایالات متحده مستقر هستند در عراق به عنوان بخشی از ائتلاف تشکیل شده در سال 2014 برای مبارزه با دولت اسلامی جهادی ،

در حالی که از دست داده است همه از خاک آن را یک بار برگزار می شود در عراق و سوریه جای خواب سلول باقی می ماند و قادر به انجام حملات در هر دو طرف مرز.

روز یکشنبه دو سرباز امریکایی کشته شدند در شمال بغداد در حالی که کمک به نیروهای عراقی در نبرد مانده است.

مقامات آمریکایی قبلا گفته AFP آنها در نظر گرفته درهم یک تهدید بزرگتر از این است که با توجه به فرکانس و دقت حملات نیروهای ایالات متحده است که می تواند شما را به طرف مقابل باید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید