ارتش عراق می گوید 2 راکت پایگاه در نزدیکی بغداد

دو راکت در عراق پایه آباد توسط نیروهای آمریکایی در شمال بغداد در اواخر ژوئن 13 بدون ایجاد هر گونه تلفات نظامی عراق گفت: سومین این ماه و تنها چند روز پس از واشنگتن و بغداد راه اندازی استراتژیک شد.

همچنین بخوانید: حملات در عراق پایه زخم سربازان

این موشک کاتیوشا زده اردوگاه تاجی و باعث آسیب های جزئی اما بدون آسیب با توجه به ارتش عراق در بیانیه ای. در ماه مارس دو آمریکایی و یک سرباز انگلیسی کشته شدند زیر رگباری از راکت ها در اردوگاه تاجی است که استفاده می شود به عنوان یک پایگاه آموزشی برای تعدادی از سال است.

جلسه اول از مقدار پیش بینی استراتژیک مذاکرات بین ایالات متحده و عراق آغاز شد 11 ژوئن است و برای ذخیره کردن دستور کار برای ماه های پیش رو از جمله حضور نیروهای آمریکایی در کشور ایران مورد حمایت گروههای شبه نظامی اقدام خارج از دولت و عراق را وخیم بحران اقتصادی است.

آمریکا معاون وزیر امور خارجه دیوید Schenker در نظرات به خبرنگاران در واشنگتن پس از جلسه گفت: عراق متعهد شده بود به حرکت به جلو و انجام تعهدات خود با توجه به حملات شبه نظامیان هدف قرار دادن آمریکا حضور.

همچنین بخوانید: آمریکا نیروهای نظامی در میان 3 نفر در عراق, حمله موشکی آمریکا رسمی

روز شنبه در حمله ظاهر شده اند به یک تست از این تعهد است.

بیانیه ای از عراق مشترک فرماندهی عملیات پس از حمله گفت: “دستور داده شده بود برای راه اندازی یک بررسی به فاش کردن این اشخاص است که با وجود هشدارهای ما برای آنها به دنبال تضعیف عراق”. یک روز قبل از مذاکرات شروع یک فروند راکت به چند صد متر (متری) از سفارت آمریکا در بغداد را غنی منطقه سبز.

یکی دیگر از حمله موشکی روز سه شنبه رخ داد حاشیه بغداد فرودگاه که شامل یک پایگاه نظامی مورد استفاده نیروهای ایالات متحده. وجود دارد هیچ گزارش تلفات و یا آسیب.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید