غیر مسئولانه به تماس چینی تست کیت “معیوب”: چینی سخنگوی

آن است که غیر مسئولانه به اصطلاح محصولات چینی به عنوان “معیوب” سخنگوی سفارت چین گفت: اینجا در اوایل روز سه شنبه پس از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) خواسته متحده برای متوقف کردن با استفاده از سریع آنتی بادی کیت تست و بازگشت آنها را به تولید کنندگان در چین.

همچنین بخوانید: Coronavirus | ICMR می گوید: هیچ پرداخت های ساخته شده برای تست کیت لوازم

“ما عمیقا نگران با بررسی نتایج و تصمیم گیری ساخته شده توسط شورای تحقیقات پزشکی هند. چین متصل اهمیت زیادی به کیفیت صادراتی محصولات پزشکی. اخیرا سفارت چین در هند حفظ تماس نزدیک با ICMR و دو شرکت چینی برای پیدا کردن وضعیت واقعی” گفت: Ji Rong مشاور و سخنگوی سفارت چین است.

این مقام گفت: چین متعهد به کمک به هند در مقابله با COVID-19 همه گیر و یادآوری کیت تست شد و به هند فرستاده شده پس از ICMR و موسسه ملی ویروس شناسی تا به حال تایید شده از آنها.

همچنین بخوانید: Coronavirus | Rapid test, کیت پاک شد توسط ICMR می گویند تولید کنندگان چینی

“این است که ناعادلانه و غیر مسئولانه برخی افراد به برچسب محصولات چینی به عنوان “معیوب” و نگاه به مسائل با پیشگیرانه تعصب” گفت: سخنگوی. هندو گزارش داد در 28 آوریل که با وجود تصمیم ICMR برای بازگشت به کیت تست هند باقی مانده در مسیر واردات بیشتر کالاهای پزشکی در روزهای آینده. هند فرستاده Vikram Misri خواست چنین کیت باید تهیه را به طور مستقیم و دولت باید مشورت در مورد اعتبار شرکت های فروش دستگاه های مانند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>