عرفان خان در بمبئی یک روز پس از بستری

بالیوود و هالیوود, Irrfan Khan, در گذشت, در سن 54 بعد از بستری دیروز به Kokilaben Dhirubhai Ambani بیمارستان در بمبئی برای عفونت روده بزرگ.

 

او تا به حال شده بستری در ICU بیمارستان و همسرش Sutapa Sikdar و دو پسر با او بودند. این بازیگر شده است ناخوش همیشه از او تشخیص داده شد با اعصاب و غدد تومور در سال 2018 شد و تحت درمان همان.

این بازیگر تیم رسما تایید این خبر با یک بیانیه:

“من اعتماد, من تسلیم,’ اینها برخی از بسیاری از کلمات که عرفان بیان شده در قلب احساس می شود توجه داشته باشید او نوشت: در سال 2018 افتتاح تا در مورد مبارزه با سرطان است. و یک مرد از چند کلمه و یک بازیگر از سکوت عبارات با عمیق خود را و چشم خود را به یاد ماندنی اقدامات بر روی صفحه نمایش. آن انده که در این روز ما را به جلو خبری از او درگذشت. عرفان قوی بود روح کسی که جنگیدند تا پایان است و همیشه الهام بخش همه کسانی که نزدیک به او. پس از مورد اصابت رعد و برق در سال 2018 با این خبر از یک سرطان نادر او در زمان زندگی به زودی پس از آن را به عنوان آمد و او جنگیدند جنگ های بسیاری است که آمد با آن. احاطه شده توسط عشق خود خانواده خود را برای او بیشتر در مورد مراقبت از او در سمت چپ برای بهشت منزلگاه پشت سر گذاشتن واقعا یک میراث خود را. ما همه دعا می کنم و امیدوارم که او در صلح است. و به طنین و قسمت خود را با کلمات او گفته بود که اگر من مزه زندگی, برای اولین بار, جادویی کنار آن’.

بالیوود فیلمساز Shoojit Sircar بود در میان برای اولین بار به ارائه تسلیت خود را در توییتر ارسال “دوست عزیز من Irfaan. شما جنگیدند و مبارزه کردند و جنگیدند. من همیشه به شما افتخار.. ما باید دیدار دوباره.. تسلیت به Sutapa و Babil.. شما بیش از حد مبارزه Sutapa شما داد همه چیز ممکن است در این مبارزه است. صلح و Om shanti. Irfaan خان درود می فرستم.”

Irrfan Khan, است که شناخته شده برای طیف وسیعی از فیلم های موفق و عملکرد خود را در آنها مانند Paan Singh Tomar, Lunchbox, حیدر, طراح جنایی, هندی, Medium, در میان دیگران. او همچنین بخشی از هالیوود گردش مانند زندگی پی, میلیونر زاغه نشین, دوزخ, Jurassic World, The Amazing Spider-Man ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>