‘است که عروس’ Shamima بگوم می تواند بازگشت به انگلیس به درخواست تابعیت حذف

یک زن بود که او تابعیت انگلستان لغو و پس از سفر به سوریه برای پیوستن به گروه دولت اسلامی باید مجاز به بازگشت به خانه برای به چالش کشیدن تصمیم دادگاه حکم پنج شنبه.

Shamima بگوم 20 ساله از دست داد اولین مرحله از او در مورد در مورد قانونی بودن تصمیم دولت در ویژه مهاجرت کمیسیون تجدید نظر (SIAC) در ماه فوریه است.

اما این دادگاه همچنین حکم داد او نمی توانست “عادلانه و موثر تجدید نظر” و یا بازی “هر بخش معنی دار” در این روند به عنوان او زندگی در سوریه به اردوگاه پناهندگان.

سه ارشد قضات در دادگاه تجدید نظر در روز پنج شنبه تایید کرد که SIAC حاکم است.

“خانم بیگم باید مجاز به آمدن به بریتانیا به دنبال درخواست تجدید نظر او البته موضوع به این کنترل به عنوان (دبیر خانه) مناسب بداند” گفتند.

بگوم 15 هنگامی که او و دو نفر دیگر دانش آموز از Bethnal سبز در شرق لندن ترک خانه برای پیوستن به این گروه جهادی در فوریه 17, 2015.

انگلیسی-متولد بگوم ادعای او ازدواج با یک زن هلندی تبدیل به زودی پس از ورود در آن برگزار نشد. او کشف شد نه ماه باردار در سوریه به اردوگاه آوارگان فلسطینی در ماه فوریه سال گذشته است.

او نوزاد مرده به زودی پس از او به هنگام تولد. دو فرزند دیگر نیز درگذشت و تحت قانون است.

پس از آن دبیر خانه ساجد جاوید, لغو بیگم را به تابعیت بریتانیا را به دلیل امنیت ملی پس از اعتراض به رهبری جناح راست رسانه ها.

که او را وادار به اقدام قانونی استدلال تصمیم غیر قانونی ساخته شده او را بدون تابعیت و او را در معرض خطر مرگ یا غیر انسانی و اهانت آمیز درمان است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>