آن است که بیش از همه برای برنی ساندرز?

در یک انفجار ناگهانی تغییر شتاب سابق آمریکا معاون رئیس جمهور جو بایدن تبدیل قوت خود را به پیروزی در کارولینای جنوبی اولیه به یک سکوی پرتاب برای موفقیت در کشورهایی که رای دادند در روز “سه شنبه”. با کمک یک رشته از تایید از خارج نامزدهای میانه مانند پیت Buttigieg Amy Klobuchar و بتو o’rourke علاوه بر دموکرات بزرگان مانند سابق رهبر اکثریت سنا هری رید آقای بایدن موفق به تحکیم تاکنون تقسیم حمایت برای تعدیل می شود و بریده یک سری از پیروزی های چشمگیر در ایالات جنوبی و با کمال تعجب حتی در لیبرال ماساچوست مین و مینه سوتا.

در بیشتر بشارتی برای آقای بایدن نامزدی میلیاردر نامزد مایکل بلومبرگ خارج از مسابقه و تایید او.

با حزب دموکرات استقرار بصورتی پایدار و محکم قرار دادن در وزن خود را پشت آقای بایدن و معاون رئیس جمهور مدیریت به منظور جلب حمایت از ائتلاف است که یکباره هیلاری کلینتون به عنوان نامزد دموکرات ها در سال 2016 — آمریکایی های آفریقایی تبار شهروندان مسن (بالاتر از سن 60) دانشگاه تحصیل سفید رای دهندگان مسیر روشنی به نظر می رسد که ظهور برای کهنه سیاستمدار که شکست خورده بود در دو تلاش قبلی برای نامزدی در سال 1988 و 2008. در ضمن با برنده تنها در چهار متحده — از همه مهمتر در, نماینده-غنی کالیفرنیا — سناتور برنی ساندرز نمی تواند حمل به جلو حرکت او به دست آورده بودند پس از پیروزی در نوادا حزبی است و در حال حاضر تنزل به یک توسری خور به جای یک شورشی حزب سوسیالیست.

اما در حال unabashedly دموکراتیک سوسیالیستی آقای ساندرز’ شانس محکوم به فنا ؟ این به نظر نمی رسد در این مورد. تحکیم از متوسط رای به ایجاد یک چالش حسابی به نامزدی خود را که تا کنون به دست آورد تقریبا 30 درصد از کل آرا و 40 ٪ از تعداد کل نمایندگان در انتخابات مقدماتی در سراسر ایالات متحده است.

تا به حال الیزابت وارن باقی مانده در نزاع و آقای ساندرز’ پشتیبانی از پیشرو و فعال دموکرات ها را بیشتر تضعیف شده است آن را به عنوان اتفاق افتاده در ماساچوست و مینه سوتا. با خانم وارن تصمیم به قطع او چکمه های ساندرز مبارزات انتخاباتی ممکن است افزایش است.

این بالابر دموکراتیک زمینه به دو نامزد تقویت کنتراست برای آقای ساندرز در برابر آقای بایدن و باید به آقای بایدن نامزدی به محل موردتوجه وتماشای عموم بود که تا کنون مشترک بین تعدیل می شود.

خروج نظرسنجی ها نشان داده اند که ویژگی های اصلی آقای ساندرز’ دستور کار — مدیکر برای همه, افزایش حداقل دستمزد, رایگان, عمومی, کالج شهریه هنوز هم می شود بیش از حمایت اکثریت در میان دموکرات ها که نشان می دهد که یک بخش از رای دهندگان که به نفع این دستور کار اقتصادی باید رای برای آقای بایدن.

نبرد در برابر تهمت

این احتمال وجود دارد با توجه به نگرانی در مورد آقای ساندرز’ توانایی را به نفع خود بر حمایت از میانه رو و مستقل فراتر از دموکرات ها در انتخابات نبرد علیه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و در اینجا است که وزن این حزب ایجاد و چندین تاییدیه کمک آقای بایدن را مورد. نظرسنجی ها نشان می دهد که رای دهندگان مردد منتقل شده بر روی بایدن ارابه موسیقی در اعداد بزرگ نه فقط در سه شنبه اما حتی در کارولینای جنوبی است.

در ضمن آقای ساندرز’ کارت مغلوب ساختن پیشی جستن — خود را ثابت پایه و پشتیبانی در میان جوانان است واقعا به او داده استفاده او تلاش کرده است با وجود توانایی خود را به منظور بالا بردن وجوه و داوطلبان به سرعت به عنوان واقعی مردم در انتخابات اعداد از این بخش باقی مانده است نسبتا ولرم.

اگر در هفته های آینده آقای ساندرز به ارمغان می آورد جلو خود را در مقابل با آقای بایدن که با وجود تجربه نشان داده است افزایش میل شدید برای gaffes و درهم و برهم سخنرانی در مبارزات انتخاباتی و در مناظره او یک شانس ایستادن در معکوس حرکت دوباره. رای دهندگان در ایالات آریزونا فلوریدا و ایلینوی (که برای رای دادن در مارس 17) و نیویورک و پنسیلوانیا (28 آوریل) دریافت خواهد شد برای پاسخ به این سوال که در شمار قوی ترین چالش به چشم انداز بازگشت از مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات ریاست جمهوری.

نبرد برای دموکراتیک ریاست جمهوری بلیط بین دو septuagenarians به مراتب بیش از.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید