است چای نقاشی بی فایده? پیدا کردن در این کارگاه در حیدرآباد

آن آغاز شده و با یک تصادف نیست که نوع حادثه است. Ayushi Agarwal داشتن یک فنجان چای با یک دوست که cuppa رو زدم و چای چکیده جدول است. قهوه ای رنگدانه های شدید در برخی از مکان ها و سبک دیگران ارائه یک لامپ لحظه برای علاقه مندان هنر. چرا رنگ با چای ؟

An example of tea painting, done at an Art Affection workshop

یک مثال از چای نقاشی انجام می شود در یک هنر محبت کارگاه

آینده کارگاه آموزشی در چای ویلا کافه برگزار شده توسط Ayushi شرکت هنر محبت خواهد شد در نظر گرفتن محل در روز شنبه بعد از ظهر. در ماه اکتبر گذشته Ayushi برگزار چای کارگاه نقاشی در چای Paani. Ayushi Agarwal است 23 ساله امور مالی فارغ التحصیل است که یک بازدید عضو هیات علمی در سنت فرانسیس کالج برای زنان است. اما او تا به مدت طولانی است که پرورش عشق او به هنر و سفر. “وقتی که من سفر به آسام دارجلینگ و موننر من بازدید چای مزارع و مزارع وجود دارد.”

چای نقاشی, صحبت, از, است, به سختی رمان; آن را برای قرن ها بوده است در واقع. نقاشان خواهد با استفاده از چای های خاص برای برخی از رنگ. Rooibos به دست آمده با استفاده از رنگدانه قرمز, دودی, چای سیاه می تواند تا برخی از نارنجی رنگ بری چای در حال حاضر بلوز و چای میوه می تواند کمک به با پاشیده بنفش. Aysuhi موافق است و اضافه کرد که این کارگاه آموزشی برنامه ریزی شده خواهد شد به طور عمده با سبز macha چای از مردمی که در چای ویلا کافه. “البته اگر کسی می خواهد برای اضافه کردن رنگ های بیشتر و محدوده آنها می توانید پیش بروید و من می توانم آنها را هدایت! علاوه بر آن یک غیر سمی تجربه است.”

رسانه های دیگر

  • دیگر وجود دارد کارگاه های آموزشی ارائه شده توسط هنر محبت بیش از حد: رزین هنر که به ویروسی آنلاین خود را برای راضی نگاه و احساس است که یکی از Ayushi را مورد علاقه های شما. “رزین در حال تبدیل شدن به واقعا محبوب, اما من می خواهم به مطمئن شوید که من کارگاه پوشش نه فقط نحوه استفاده از رزین اما آنچه که مواد به خوبی با رزین جریان است. من هم واقعا می خواهید به انجام, قهوه, نقاشی, کارگاه های آموزشی. من بوده ام به دنبال یک فضا برای برگزاری یک کارگاه بنابراین خواهیم دید!” او همچنین میزبان جلسات اطراف مایع هنر zentangle و نقاشی رنگ و روغن.

آیا چای به زباله برای این کار ؟ “در واقع” Ayushi پاسخ “مقدار چای استفاده می شود برای این است که کوچک و یک چای کیسه ای می تواند برای مدت زمان طولانی گذشته و یا می توان مشترک در میان بسیاری از مردم است. به علاوه در یک سطح هزینه چای به عنوان گران قیمت آکریلیک یا watercolours. تنها هزینه واقعی می آید در صورت از قلم و شاید روی کاغذ.”

زیرا چای نقاشی نیاز به یک بیت از آب Ayushi می گوید: این روش نیاز به کاغذ حداقل 300 gsm است. “در طول زمان و چای و تمایل به تند و لکه بنابراین یک کاغذ ضخیم تر با بیشتر نگه دارید لازم است برای حفظ رنگ و شدت.” بیشتر هنرمندان با تجربه باید استفاده واقعی از چای کیسه ای به عنوان بوم مطمئن شوید هیچ چیز به هدر می رود. چای رنگ را می توان از چای شده است oversteeped یا حتی چپ در ذخیره سازی فراتر از آن تاریخ انقضاء.

تنظیم چای کافه همراه با کارگاه بسیار همهجانبه و Ayushi است هیجان زده در مورد همکاری با محل.

چای کارگاه نقاشی با Ayushi برگزار خواهد شد در چای ویلا کافه در جشن تپه از 12 ساعت تا 3 ساعت. بلیط های در دسترس هستند از طریق هنر محبت را در Facebook صفحه در ₹800 به ازای هر نفر (شامل مواد و چای و تنقلات). 88860 63422 برای اطلاعات بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی

درخواست کتاب

ایندکسر