که آخر بازی نزدیک در سوریه جنگ داخلی?

داستان تا کنون: پیشرفت های اخیر توسط نیروهای دولتی سوریه در ادلبگذشته عمده شورشی خاک در کشور جنگ زده اند باعث جابه جایی های عظیم علاوه بر بالا بردن احتمال گسترده تر از جنگ با کشور همسایه ترکیه است. دولت سوریه از بشار اسد حمایت روسیه و ایران در این عملیات برای پس گرفتن ادلب در حالی که برخی گزارشهای رسانهای در استان حمایت از ترکیه است. آنکارا تظاهرات نیز تهدید به مختل ظریف ترکی-روسی همکاری که تا به حال به دست آورده کشش در سال های اخیر است. اما با وجود ترکیه تظاهرات و نصب های بین المللی نگرانی های دولت سوریه به نظر می رسد مصمم به مطبوعات پیش با بهره برداری است.

چرا ادلب استراتژیک مهم است ؟

این استان در شمال غربی سوریه که در مرز ترکیه سقوط کرد و به تصرف مخالفان در سال 2015 در اوج جنگ داخلی سوریه. رژیم اسد که در آن زمان در آستانه شکست. شورشیان و جهادی را دستگیر کرده بود بزرگ swathes از کشور از رژیم از جمله بخش هایی از حلب, حما, حمص و حومه دمشق, پایتخت و چندین شهر در جنوب در نزدیکی مرز اردن. اما پس از ورود روسها در سپتامبر 2015, نیروهای رژیم باید دوباره تقریبا همه از این مناطق از شورشیان. منطقه کردستان در شمال سوریه توسط دولت مستقل اما کردی شورشیان تحت حمله توسط نیروهای ترکیه و نرم افزار-ترکی شورشیان به تازگی خریداری صلح با دمشق. بنابراین در اثر ادلب آخرین دژ شورشی که آن هم صندلی سوریه نجات دولت شورشی دولت که ادعا می کند به نمایندگی از کل کشور است. اگر نیروهای دولتی تصرف ادلب سوریه جنگ داخلی خواهد بود عملا بیش از, توزیع پایانی پیروزی را به آقای اسد. با ادلب تحت کنترل رژیم همچنین می توانید بیش از یا نزدیک به بیش از 130 کیلومتر مرز استان با ترکیه است. دولت نیز باید کنترل کلید بزرگراه است که از طریق ادلب اتصال حلب که قبل از جنگ های داخلی بود و پایتخت تجاری سوریه به دمشق. نسخه دولت است که آن را می خواهد به “آزاد” ادلب را از تروریست ها.

که کنترل ادلب?

شده اند وجود دارد چند رقیب شورشی و جهادی جناح حاضر در ادلب همیشه از آن کاهش یافت و از کنترل دولت. غالب گروه در میان آنها حیات تحریر الشام (HTS) که ریشه بازگشت به القاعده را در سوریه شعبه دارد. این گروه فرمان توسط ابو محمد al-Joulani که در اصل فرستاده شده به سوریه در اوایل سال جنگ داخلی توسط ابوبکر بغدادی پس از آن رئیس دولت اسلامی عراق (ISI) برای ایجاد یک القاعده شعبه در سوریه است. Joulani راه اندازی جبهه النصره که به عنوان وحشی ترین گروه جهادی در سوریه تئاتر. زمانی که بغدادی اعلام کرد دولت اسلامی عراق و سوریه (داعش) Joulani شکست لینک با او ادامه داد و به فرماندهی “جبهه النصره” که باقی مانده رسمی القاعده واحد. Al-Nusra بعد rechristened خود را چند بار به ریختن القاعده برچسب و عمل به عنوان یک ملی سوریه ، در ژانویه سال 2017 به جبهه Fateh al-Sham (نام دیگری برای al-Nusra) و برخی دیگر از سلفی-جهادی گروه با هم ادغام شدند به ایجاد HTS. این گروه اجرا کرده است سخت Sharia کد در ادلب و حاکم شده است این استان از طریق ترس و زور بوده است. هر چند HTS را کنار گذاشته القاعده روابط آن است که هنوز به طور گسترده ای دیده می شود که سوریه مقابل فراملی جهادی ، ارتش آزاد سوریه و دیگر نرم افزار-ترکیه گروه های شورشی نیز بخشی از دولت جایگزین در ادلب در اتحاد مضطرب با HTS.

چرا ترکیه اعتراض ؟

وجود دارد تا حد زیادی دو جنبه به ترکیه مخالفت های شدید به دولت سوریه پیشنهاد به یمن است. اولین انسانی زاویه. ترکیه در حال حاضر میزبان بیش از سه میلیون پناهجوی سوری است. آن را همیشه می ترسید که حمله به ادلب را آغاز کند یکی دیگر از پناهندگان و مهاجرت به سمت مرزهای خود. سازمان ملل متحد تخمین می زند که حدود یک میلیون نفر در حال حاضر آواره شده در ادلب بیش از سه ماه گذشته است. ترکیه در حال حاضر تعطیل مرز آن با استان است. اما فشار بر ترکیه خواهد mount برای باز کردن مرز اگر بیشتر و بیشتر مردم آواره سمت آن حرکت می کند. آنکارا نمی خواهند که وضعیت به وجود می آیند. دوم استراتژیک است. ترکیه آن را روشن ساخته است که آن را می خواهد به سوریه-ترکیه مرز کنترل شده توسط نرم افزار-ترکی شورشیان نه دولت سوریه و نه توسط کردهای سوریه. آن را تا به حال راه اندازی چند حملات نظامی در گذشته به حک کردن مناطق بافر در مرز. اگر دولت سوریه recaptures ادلب را تغییر توازن قدرت در منطقه مرزی دادن دست بالا به سوریه و البته روس ها. نرم افزار-ترکی شورشیان ضعیف شود که بدان معنی است که ترکیه توانایی مانور در سوریه خواهد بود enfeebled. ترکیه رئیس جمهور رجب طیب اردوغان می خواهد برای جلوگیری از چنین نتیجه.

آنچه که پوتین بازی برنامه ؟

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه اصلی ترین حامی از رژیم سوریه همواره حفظ شده است که او تنها ترین اولویت در جنگ داخلی سوریه است که برای کمک به دولت در جنگ پیروز شود. روسها گرفته بود تاکتیکی خلوت در گذشته مانند د-تشدید توافق آنها رسیده با ترکیه برای کاهش خشونت در ادلب در سال 2017 یا پیمان و توافق میان دو طرف برای خنثی کردی شورشیان در شمال سوریه است. اما آقای پوتین به نظر می رسد هرگز حمایت کردن از recapturing ادلب و مهر و موم کردن جنگ داخلی. با تمرکز ایالات متحده چرخش نسبت به مسائل داخلی در هر سال یک انتخابات آقای پوتین و آقای اسد باید یک پنجره از یک سال برای رسیدن به این هدف است. این توضیح می دهد که زمان این حمله است. ترکیه تظاهرات قابل پیش بینی بود. اما سوال این است که آیا آقای اردوغان تا توانائی به دفع روس ها در سوریه است. حتی اگر ترکیه باعث محدود مداخله همراه با شورشیان ممکن است قادر خواهید بود برای به تاخیر انداختن سوریه و روسیه پیشرفت نه جلوگیری از آنها را. و اگر ترکیه راه اندازی یک جنگ تمام عیار عواقب فاجعه بار خواهد بود برای همه طرف.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>