دیوان عالی کشور روز جمعه به کارگردانی و مدیریت مدیران و مدیران telcos و شرکت های دیگر به توضیح دهد که چرا تحقیر عمل بود نه علیه آنها گرفته شده برای عدم رعایت آن سفارش به پرداخت تنظیم درآمد ناخالص (AGR) از ₹1.47 لاخ کرور به بخش ارتباطات از راه دور.

گرفتن قوی داشته باشید از این عدم رعایت آن سفارش یک نیمکت دادگستری آرون Mishra, عدالت, S. Abdul Nazeer و عدالت M. R. شاه ابراز غم و اندوه بیش از منظور تصویب در نقطه میز افسر ماندن اثر آن حکم در AGR مهم است.

 

در ژانویه 16, 2020, سه قاضی نیمکت دیوان عالی کشور به رهبری عدالت آرون میشرا در پنج شنبه, رد دادخواست توسط شرکت های مخابراتی از جمله Bharti Airtel و وودافون ایده برای یک نقد و بررسی از آن اکتبر 2019 قضاوت گذارم بازیابی از گذشته غرامت به مقدار ₹1.47 لاخ کرور از آنها. بازیابی توسط دولت بود بر اساس تنظیم درآمد ناخالص حدود ₹92,000 کرور.

“ما نمی دانیم که ایجاد این بی معنی است. وجود دارد هیچ قانون و چپ در کشور… بهتر است به زندگی در این کشور و نه کشور را ترک کنند” نیمکت مشاهده شده است.

بالا دادگاه گفت: یک میز افسر نوشتن نامه ای به دادستان کل و دیگر قانون اساسی مقامات گفت: آنها نباید اصرار بر پرداخت پول توسط telcos و دیگران و به اطمینان حاصل شود که هیچ اجباری اقدام علیه آنها گرفته شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی