این است که در آینده از خانه ؟

از طریق این مستند با توجه به کروناویروس همه گیر Zaain گوپتا 27 ساله دانشجوی عکاسی در دهلی جامع Millia اسلامی شده است گرفتن عکس از خانواده اش. از طریق یک آزمایش اجتماعی او خواست اعضای خانواده خود را به پوشیدن یک N95 ماسک تقریبا همیشه حتی به رختخواب.

پروژه پذیرش ماسک تصور Dystopian واقعیتچیزی بود که او فکر کرد که از زمانی که او شروع به کم کردن سرعت و متوجه mundaneness از زندگی روزانه: پدرش دعا مادر خود را پخت و پز, خواهر, در حال خواب. انگیزه ساده بود: به تلاش برای گرفتن یک پست-Coronavirus جهان در خانه, که در آن حتی اگر تهدید رفته بود ترس نداشته است.

The photographer’s brother, Arunava, in a picture titled Jeremy

عکاس برادر Arunava در یک تصویر با عنوان جرمی | عکس های اعتباری: Zaain Gupta

گوپتا بود که در ابتدا با احتیاط از اینکه عکس با رنگ زرد ماسک, اما بعد از آن رشد راحت با این ایده. “من می خواستم برای نشان دادن چگونگی این بیماری از جامعه وارد یک مکان از نظر ما امن ترین از همه خانه ما,” او می گوید.

سال گذشته در ماه ژانویه زمانی که Gupta رفته بود در سفری به کمپ آناپورنا در نپال او فکر کرد که آن فرد است که یک شخص توریست از چین شد و کلیک کردن بر روی عکس خودش با پوشیدن ماسک. آنچه او را زده بود این واقعیت است که زن حتی در جایی که طبیعت در آن ناب تا به حال تصمیم به فیلتر هوا می باشد.

“من از او پرسیدم در مورد آن, و او به من گفت که او از شینگتای استان در چین جایی که آلودگی هوا یکی از بالاترین در جهان می گوید:” گوپتا. در گفتگوی کوتاه او به او صحبت کرد در مورد داشتن تبدیل به عادت کرده اند به پوشیدن ماسک که در حال حاضر آن را تقریبا احساس مانند یک بخشی از بدن خود را. “او تنها طول می کشد خاموش در هنگام خوردن غذا و یا در حال خواب و به ندرت مراحل بدون پوشیدن یکی است.”

The photographer’s mother, in a picture titled Mother

عکاس را در یک تصویر با عنوان مادر | عکس های اعتباری: Zaain Gupta

او شروع به کار بر روی این ایده در ماه نوامبر سال گذشته زمانی که آلودگی هوا در دهلی نو شد “به معنای واقعی کلمه خاموش نمودار”. گوپتا هرگز تصور نمی کردم یک بیماری همه گیر خواهد بسته دفاتر جاده خالی فشار ما را به خانه های ما برای حفاظت از. او احساس می کند که یک بار این مستند بیش از ما تبدیل خواهد شد با احتیاط در هر مرحله وحشت در صدای سرفه وسواس شستن دست و sanitising آنها را در هر فرصتی.

او افزود لایه به کار خود را با استعاره زرد ماسک – رنگ آفتاب استفاده می شود در اینجا به عنوان یک یادآوری از زمانی که ما در بر داشت گرمی با یکدیگر است.

نوشتن شرح تصاویر و مشتق شده از موسیقی از ’60s و 70s زمانی که جهان به پرسش از وضعیت موجود: Pink Floyd را Wish You Were Here, خوش آمدید به دستگاه; بیتلز عشق است همه شما نیاز; نیروانا چیزی در راه; عقاب’ هتل کالیفرنیا.

او بیشتر تحت تاثیر آثار از عکاس Masahisa Fukase به خصوص سری تنهایی از کلاغ های سیاه که در آن او به تصویر کشیده تنهایی از طریق عکس های خود را از کلاغ.

گوپتا که شروع به گرفتن عکس در سال 2015 و پس از او فارغ التحصیل شد و به عنوان یک مهندس از IIT Kharagpur, امیدوار است قادر به گرفتن عمق یک بیماری زمینه ای. او امیدوار است تا در ادامه پروژه خود را یک بار در این مستند این است که بیش از او در کالج غذاخوری خود را کلاس درس و بسیاری از ” امن ” گرفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید