Isha Koppikar بازگشت به سینمای تامیل پس از دو دهه است. آخرین دیده می شود در Vijayakanth را Narasimha (2001) و محبوب برای گردش در En Swasa Kaatre و Nenjinileاو به زودی دیده می شود Sivakarthikeyan را Ayalaan. MetroPlus تا به حال یک چت سریع با عشا که تیراندازی در این شهر است. گزیده ای:

شما در حال بازگشت پس از 20 سال. چگونه است که احساس می کنید ؟

مردم پرسید ” شما نگاه کنید فقط همین. آیا شما زندگی می کنند در یک یخچال است؟’ چنای همواره با محبت و مهربان به من و من بسیار خوشحالم که به اینجا.

شما به نظر می رسد که قوی ایفای نقش در فیلم “Ayalaan’, باز گشت خود را فیلم که ستاره Sivakarthikeyan. چرا شما را انتخاب کنید که ؟

پس از 2015 من چند فیلم در جنوب از جمله Kavacha و Keshava. من هرگز واقعا کار متوقف شد — این درست است که من انجام شده است کل بسیاری از چیزهای دیگر مانند من در حال اجرا کسب و کار مهمان نوازی و مراقبت از خانواده است. من انتخابی در مورد آنچه که من می خواستم برای انجام این کار — که قصد داشت برای انجام کاری قلبی. Ayalaan مناسب در این طرح از چیزهایی که من احساس می کردم که مدیر Ravikumar به من آمد با این اکشن اسکریپت. من دوست دارم زن قوی آگهی و Ayalaan کست من به عنوان الیزا است که تقریبا مانند یک ماشین کشتار و من خوشحالم که بخشی از این Sivakarthikeyan-starrer.

شما به تازگی صحبت در مورد چگونه شما می خواهم به انجام نقش پلیس که ارائه ابعاد مختلف. چگونه می توانم شما را در مورد تفاوت در بسیاری از پلیس نقش شما را تا ؟

جرم و جنایت های مختلف در سینما و است که به ارمغان می آورد در مورد تغییر در احساسات. این تفکر از یک پلیس است و همان است که او باید دستگیر کردن مجرم — اما این نمودار متفاوت است. چالش این است که چگونه شما می توانید از میان شخصیت های. که برای من نشستن با مدیران و کار کردن یک شخصیت طرح است. من یک پلیس در Fixer, Keshava و Kavacha خواهد شد و بازی در Ram Gopal Varma را untitled سری وب نیز هست.

آیا شما بر این باورند که پلیس ارائه شده است که در یک راه عادلانه بر روی صفحه نمایش ؟

بله ما سعی کنید به آن را به عنوان واقعی که ممکن است به خصوص اگر از آن شده است بر اساس زندگی واقعی یک شخصیت.

عشا UNPLUGGED

  • سخت ترین قسمت در مورد مادر بودن
  • به نشان نمی دهد شکست در مقابل فرزندان خود را به نحوی قرار دهید تا یک جبهه قوی.
  • ارسال برنامه های بازنشستگی
  • من فکر نمی کنم که همیشه بازنشسته شود. من کار به قبر است.
  • رویای مقصد سفر
  • ماه. من دوست دارم برای رفتن وجود دارد از بین ببرد.

نمی OTT سیستم عامل یک مزیت?

آن را بسیار در دسترس تر از آن را در دسترس بر روی تلفن خود را. ما می بینیم بسیاری از بازیگران و فیلمسازان تعویض بیش از پلت فرم. من یک فن بزرگ از Narcos و Marشرکتپولو.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی