داعش, عروس, Shamima بگوم برد حق بازگشت به U. K .

در لندن به دنیا آمد دولت اسلامی (داعش) استخدام Shamima بگوم برنده حق بازگشت به انگلستان و حمل در او قانونی مبارزه با دولت انگلیس را لغو از او تابعیت بریتانیا در زمینه امنیت.

خانم بیگم در حال حاضر 20 یکی از سه دختر دانش آموز که از فرار لندن برای پیوستن به داعش در سوریه در سال 2015. ارشد انگلیس قضات باید حکومت در این هفته که او باید اجازه داده شود به دوباره وارد کنید و به مبارزه با او مورد.

خانم بیگم بود که 15 سال زمانی که او مخفیانه فرار خانه اش در شرق لندن در سال 2015 برای پیوستن به این گروه تروریستی در سوریه است که زندگی در اردوگاه های اجرا شده توسط نیروهای کرد در شمال سوریه است. انگلستان در دادگاه تجدید نظر گفت که او تا به حال شده است را تکذیب کرد یک دادرسی عادلانه است چرا که او نمی تواند او را مورد از اردوگاه.

ویژه مهاجرت بریتانیا حکم دادگاه در ماه فوریه بود که او یک شهروند بنگلادشی توسط تبار که بدان معنی است که او تا به حال ارائه شده است بی خانمان سابق انگلستان دبیر خانه ساجد جاوید تصمیم به لغو بریتانیایی او شهروندی است.

ویژه مهاجرت کمیسیون تجدید نظر (SIAC) متخصص دادگاه است که می شنود و چالش های تصمیم گیری برای حذف تابعیت بریتانیا را به دلیل امنیت ملی گفت: خانم بیگم بود و در این وضعیت او به چالش کشیدن به عنوان یک نتیجه از او خود را انتخاب و اعمال دیگران اما نه به خاطر هر چیزی که وزیر امور خارجه (جاوید) انجام داده بود .

خانم بیگم را وکیل دانیل Furner از Birnberg پيرس گفته بود او را به پرونده او را به دادگاه تجدید نظر به عنوان یک ماده استثنایی ضرورت .

در یک جلسه در دادگاه تجدید نظر در ماه گذشته وکیل او استدلال کرد که بگوم که همچنان در اردوگاه در شمال سوریه نمی تواند به طور موثر به چالش کشیدن این تصمیم در حالی که او بود محروم از بازگشت به U. K..

خانم بیگم بوده است ردیابی در شمال سوریه در مارس سال گذشته توسط ‘بار’ روزنامه هنگامی که او نه ماه باردار با فرزند سوم او که بعد درگذشت. جاوید محروم او را از تابعیت به زودی پس از بر این اساس است که او می تواند ادعای ملیت بنگلادشی از طریق پدر و مادر او.

جانشین او به عنوان صفحه اصلی, منشی, Priti پاتل نیز مورد حمایت است که تصمیم گیری و حکومت چشم انداز بازگشت او به U. K..

ما نمی توانیم به افرادی که به ما آسیب مجاز به ورود به کشور ما — که شامل این زن گفت: Patel اشاره به بگوم که تا به حال التماس کرد با مقامات اجازه می دهد تا او را به بازگشت به خانواده در U. K..

تحت u. k. قانون یک فرد می تواند از نظر قانونی باید تابعیت خود را لغو اما آنها را نمی توان بدون تابعیت. دولت انگلیس مدعی است که بگوم دسترسی به بنگلادش تابعیت دوگانه از طریق پدر و مادر حتی اگر بنگلادش دولت پس از رد هر گونه حقوق.

بگوم چپ انگلستان در فوریه 2015 و زندگی تحت حکومت داعش برای بیش از سه سال است. او شناخته شده به عنوان یک اصطلاح داعش, عروس, چرا که او ازدواج کرده بود به یگو Riedijk هلندی داعش جنگنده به زودی پس از ورود به سوریه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>