ISL | ATK تظاهرات به برگزاری BFC

بنگلور, FC از دست رفته فرصت برای مهر و موم سوم نقطه در ISL پس از برگزار شد به تساوی 2-2 توسط ATK در Sree Kanteerava ورزشگاه در روز شنبه.

دوم-رشته BFC طرف منجر 2-0 تا جان کندن پایان دادن حسن نیت ارائه میدهد در نیمه اول با گل از دیماس Delgado و Kevaughn Frater. اما ATK آمار در پنج دقیقه گذشته از طریق اهداف از جایگزین های Edu گارسیا و Soosairaj به انکار BFC پیروزی.

Woodland هم اکنون می توانید با شتاب مقام سوم با پیروزی در مقابل غرب, FC دور در روز سه شنبه. دیگر نتیجه را به سود BFC.

در روز ATK با وجود داشتن مهر و موم شده در رتبه دوم قرار دادن یک قدرت کامل جانبی که شامل بهترین گلزن Roy کریشنا. اما آن را نشان داد کمی ذوق برای دستگاه های زیادی از این مسابقه.

تنها در سه ماهه پایانی آن را ضربه زدن به گشاد گشاد راه رفتن; در 86 دقیقه گارسیا دو لذت بخش یک-twos پی در پی با کریشنا و دیوید ویلیامز قبل از سلتنج توپ را به گوشه پایین سمت چپ. Soosairaj را به گل تساوی رسید که خود را ضعیف شات از لبه منطقه منحرف کردن Gursimrat سینگ گیل و لوپ فوق BFC دروازه بان Prabhsukhan سینگ گیل را به هدف.

قبلا BFC را باز کرد به ثمر رساند در 17 دقیقه از طریق یک ضربه آزاد از Delgado. دروازه بان Dheeraj Singh — FIFA U-17 World Cup شهرت — flapped در توپ اما نمی باید قدرت دفع آن را دور.

بازدید کنندگان تقریبا ضربه به عقب بلافاصله از طریق یک گوشه اما Harmanjot Khabra در دست بود به اثر یک هدف-خط ترخیص کالا از گمرک. میزبان دو برابر سرب در 35 دقیقه زمانی که لئون آگوستین نقش برآب گذشته مدافع ویکتور Mongil در جناح راست و عبور به بینام Frater به درایو صفحه اصلی.

با اعتصاب جامائیکا ساخت اولین شروع خود را برای این باشگاه می توانست انتظار می رود در طرف برنده. اما آن را نمی شود.

نتیجه: بنگالور FC 2 (Delgado 17, Frater 35) درو با ATK 2 (گارسیا 86, Soosairaj 90).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید