ISL | Chennaiyin پس از اتمام چهارم

Chennayin FC به خود جلب کرد 2-2 با غرب, United FC روز سه شنبه به پایان چهارم در جدول خواهد شد و در حال حاضر در باشگاه گوا در بازی آف هندی سوپر لیگ.

Masih Saighani اخراج Chennaiyin به سرب (17 دقیقه) قبل از دو گل در هر نیمه که توسط مارتین چوس (43, 71) به نظر می رسید که دست همه سه نقطه در شمال شرقی ایران. اما اواخر اکولایزر از Lallianzuala Chhangte (90+3) تضمین بازدید کنندگان در زمان یک نقطه.

شرقی با 14 امتیاز به پایان رسید در نهمین نقطه.

Chennaiyin, از سوی دیگر, به پایان رسید چهارم با 29 امتیاز و در حال حاضر در باشگاه گوا در بازی آف. دیگر بازی کردن را از ویژگی های بنگلور FC و ATK.

تغییرات بزرگ

نه خیلی در این بازی هر دو تیم ساخته شده تغییرات بزرگ به خود شروع یازدهم را با عنوان بسیاری از 19 هندی, بازیکنان درگیر است.

در حالی که Masih Saighani تنها در خارج از کشور بازیکن برای woodland, Martin چوس و خوزه Leudo بودند که خارجی ها به سمت خانه.

افتتاح بورس آهسته و پاره پاره. شانس اول سقوط کرد برای Ninthoinganba damon guy را دیدم که خود را به ضرب گلوله در هدف منحرف دور توسط یک هشدار دیپاک Susan.

در 17 دقیقه Chennaiyin رسید و در آینده پس از شمالشرق موفق به پاک پرتاب-در داخل جعبه. Saighani واکنش نشان داد به سرعت به شلاق یک چپ پا شات گذشته Sanjiban قوش در شمال شرقی هدف است.

بازدید کنندگان سعی کردم به نگه داشتن پس از پیش رفتن و انجام چند شانس به آنها منجر شود. Anirudh تاپا را به خوبی به برخی از اتاق به ساقه در داخل جعبه اما دیدم Leudo بلوک آن را به صورت یک گوشه.

چند دقیقه قبل از نیمه وقت Leudo کمک غرب پنجه راه خود را به بازی. خود صلیب درخشان-زمینه تصویب دیدم damon guy پیش از Tondonba سینگ به مجازات جعبه. سمت چپ عقب به ارمغان آورد و غرب مهاجم و واگذار مجازات است.

داور نیز تلقی ناپاک شایسته یک کارت قرمز و فرستاده Tondonba ، چوس بموقع تبدیل spotkick کشیده و شرقی سطح.

Chennaiyin بود در backfoot پس از راه اندازی مجدد. اما غرب فاقد یک بیت از کیفیت به عنوان هدف بازداشته آن است. چوس سپس زمام امور را به دست خود او در دقیقه 71. نیم Dorjee Tamang گذاشته توپ برای چوس در لبه جعبه. به اروگوئه فرستاده فوق العاده شلیک به جلو Highlanders جلوتر است.

با این حال وجود دارد دیر پیچ و تاب و در داستان به عنوان جایگزین Lallianzuala Chhangte به ثمر رساند این گل برای Chennaiyin در زمان آسیب با هوشمند شات از لبه جعبه.

نتیجه: NEUFC 2 (مارتین چوس 43 & 71) درو با zovi 2 (Masi Saighani 17, Lallianzuala Chhangte 90+4).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>