ISL | Goian حمل Chennaiyin به بالا چهار

لوسین Goian اواخر اعتصاب — یک برنامه راست پا شلیک — تبدیل به zovi این بازی برنده در enthralling سخت جنگیدند برخورد در برابر تیم سابق خود Mumbai City FC در ISL فصل شش در اینجا در شب جمعه. رومانیایی, یک مدافع با غرایز یک هدف-شکارچی دزدکی وارد در این ارسال در زمان کرنر-ضربه فشرده توپ گذشته رقیب کاپیتان Amrinder Singh از یک زاویه بسته و سکوت جمعیت در بمبئی فوتبال آرنا.

نتیجه هل CFC به نیمه نهایی پلی آف. آن است که در حال حاضر قرار داده شده چهارم جدول — 28 امتیاز از 17 بازی و یک بازی در دست در برابر NEUFC — به حرکت می کند بالاتر است. دو امتیاز پشت شهر بمبئی در پنجم.

حرفه ای ناپاک

مجبور به بازی با یک بازیکن کوتاه از 54 دقیقه بعد زیر یک کارت قرمز به مدافع Sourav داس را به صورت حرفه ای ناپاک در Lallianzuala Chhangte میزبان به دست آورد قدرت از سختی برای حمله به رقیب هدف فرصت از دست رفته را به سرب قبل از Goian حذفی پانچ در 83 دقیقه است.

دو کارت تصمیم گیری در فضای دو دقیقه و در نیمه دوم تزریق زندگی به بازی. Vishal Kaith خوش شانس بود برای فرار با یک کارت زرد در دقیقه 52 برای یک طرف پا چالش در Amine Chermiti.

دروازه بان با عجله بیرون متوجه شدم که تونس سریع تر بود و پس از از دست رفته توپ افتاد جلو.

خانه تیم امید برای قرمز اما داور تصمیم گرفت ناپاک سزاوار تنها رنگ زرد است.

Chermiti برگزار سر خود را در شوک در این تصمیم تجدید نظر برای کارت قرمز بودند کنار خار و بازیکنان به انتظارنشسته بودند تا یک ضربه آزاد فقط فراتر از جعبه در سمت راست.

کم شات نورد کردن دیوار و Chennaiyin راه اندازی یک ضد حمله از طریق Chhangte. کمی به جلو آرام در سراسر چمن عبور centreline تعقیب توسط داس که چالش از پشت بعد از دیدن دروازه بان Amrinder عجله به عقب منجر به ارسال کردن.

Thoi سینگ و Geermanpreet سینگ آمد نیمکت به عنوان خود Coyle تصمیم گرفت به نوبه خود در سرعت نیاز به یک پیروزی و معلول با 10 مرد روی زمین است.

MCFC حمله با تمام توان خود و دیگو کارلوس ایجاد شده بهترین فرصت شب برای Chermiti که پایین آورده یک توپ بلند از سمت چپ با فوق العاده برای اولین بار لمس کنید و سپس با پنجه چپ خود را به اشتباه پا Kaith تنها به رول توپ فقط عریض کردن پست سمت چپ.

نتیجه: woodland 1 (Lucian Goian 83) bt Mumbai City FC 0.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>