ISL | این Coyle اثر و CFC تحول

این zovi بازیکنان سمت چپ بود که نهرو ورزشگاه تعجب در مورد دو امتیاز از دست داد به جای یکی به دست آورد و پس از نهایی بازی خانگی در برابر, بنگلور, FC در فوریه 9 (یکشنبه).

بازگشت در ماه نوامبر با باشگاه منچستریونایتد در پایین ISL جدول, هر کسی در ارتباط با این تیم را پذیرفته ام و این نتیجه در مقابل این دفاع قهرمان بدون فشردن پلک. اما همه چیز تغییر کرده بود.

وحشتناک کمپین

Chennaiyin ممکن است موفق به کسب یک رکورد equaling دوم لیگ عنوان (2017-18) تحت John Gregory, اما آن را نیز تا به حال چندین ناخواسته پرونده تحت سلطنت او در فصل گذشته. آن را امن کمترین امتیاز (9) حداقل تعداد برد (2) و بیشترین شکست (13) هر تیم در تاریخ این رقابت است.

بازیکنان نگاه فرسوده تمام فصل های بلند را در ورزشگاه رفتن در شیب کاهش و یک عنوان برنده تیم کاهش می یابد به یک also-ran.

وجود گسترده خواستار این باشگاه به جای گریگوری و انگلیسی تقریبا اعلام کرد استعفای خود را در پایان فصل گذشته مبارزات انتخاباتی.

باشگاه تصمیم به استیک با امید برای تغییر بخت و اقبال.

پس از بی ثمر اجرا در مقابل هدف در زمان فصل Chennaiyin ماشه در اواخر ماه نوامبر و اعلام کرد Owen Coyle انتصاب در اولین هفته از ماه دسامبر است.

از آن شده است وجود دارد یک تحول چشمگیر – از خلق و خوی در اطراف این باشگاه به آن اقبال در لیگ.

“در حالت ایده آل هر مربی می خواهد یک پیش فصل. اما زمانی که شما به ارث می برند تیم ملی, شما باید به سرعت معلوم آنچه در دست” گفت: Coyle پس از مصرف بیش از. “به دنبال در تیم ملی, من فکر می کنم وجود دارد برخی از بازیکنان بسیار خوب است در اینجا. کار ما این است که سعی کنید و آنها را به سطح حداکثر.”

Coyle موفق شده است در تلاش های خود را بیش از حد. او باز حمله به پتانسیل این تیم و در آغوش سرگرم کننده در سبک است که همچنین به ارمغان آورد طرفداران به محل.

“ما با یک عنصر از خطر از آنجا که ما تا به حال به بازی بود که از جایی که ما (پایین جدول)” گفت: Coyle پرداختن به نگرانی در مورد طرف متخلخل دفاع.

در حالی که CFC هنوز هم تصدیق اهداف در یک نرخ مشابه (1.67 هر بازی تحت گرگوری و 1.4 تحت Coyle) آن توانایی قابل توجه کرده است. پس از به ثمر فقط چهار در شش بازی (0.24 اهداف در هر بازی) تحت گرگوری در این فصل Chennaiyin پیدا کرده است از خالص 25 بار در 10 بازی (2.5 اهداف در هر بازی).

تحت Coyle نفوذ Chennaiyin به دست آورد تا 20 امتیاز ممکن است 30 و طاقی تا پنجم را در جدول. این باشگاه که فصل نگاه مانند آن را بیش از حتی قبل از آن آغاز شد در حال حاضر می تواند امنیت یک نقطه حذفی با شکست Mumbai City FC در بمبئی در تاریخ 21 فوریه (جمعه) – و که بیش از حد با یک بازی در دست!

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>