اسرائیل رئیس جمهور وظایف نتانیاهو با تشکیل دولت.

رئيس جمهور اسرائیل روز پنجشنبه وظیفه نخست وزیر بنیامین نتانیاهو با تشکیل یک دولت جدید پس از قانونگذاران تایید یک ائتلاف پیمان با انتخابات خود را رقیب دولت در بیانیه ای گفت:.

“نامه تعیین وظیفه تشکیل یک دولت بنیامین نتانیاهو فقط ارسال به دفتر نخست وزیری و دفتر رئیس کنست (پارلمان) نیز مطلع” آن را ” در انگلیسی.

آقای نتانیاهو به طور رسمی حمایت اکثریت نمایندگان مجلس به رهبری یک دولت جدید در روز قبل از آن هموار کردن راه برای یک بحث قدرت های مقابله با رقیب تبدیل به شریک Benny Gantz.

اسرائیل در پارلمان کنست بود با تصویب قانون اولیه روز پنج شنبه تصویب یک دولت ائتلافی جدید چارچوب برای آقای نتانیاهو و آقای Gantz به اشتراک گذاری نخست وزیری و پایان یک سال بن بست سیاسی.

این قانون به تصویب رساند که به راحتی در یک 72-36 رای می آید یک روز پس از اسرائیل در دیوان عالی کشور حکم داد که آن را نمی خواهد دخالت در برنامه ریزی جدید و یا جلوگیری از آقای نتانیاهو از رهبری دولت با وجود فساد کیفرخواست علیه او.

این تصمیم در اصل به پایان رسید در این کشور طولانی مدت سیاسی به بن بست و مانع اسرائیل از سقوط به یک چهارم متوالی انتخابات در بیش از یک سال است.

پس از مبارزه به نتیجه انتخابات در سال گذشته و با نظر سنجی پیش بینی ادامه بن بست آقای نتانیاهو و آقای Gantz سابق ارتش اعلام کرد در ماه گذشته آنها خواهد بود پیوستن به نیروهای خود را برای هدایت کشور از طریق coronavirus بحران شدید اقتصادی خرید اینترنتی.

منتقدان و خوب دولت گروه گفت: خود معامله غیر قانونی بود به چالش کشیده و آن را در دیوان عالی کشور است. آنها استدلال می کنند که قانون باید بار یک مقام رسمی به اتهام جرائم جدی از ادامه به عنوان نخست وزیر. آنها همچنین اعتراض به تازگی ایجاد موقعیت “جایگزین نخست وزیر” یک پست است که می تواند اجازه می دهد آقای نتانیاهو برای باقی می ماند در دفتر خود را در سراسر فساد محاکمه و پتانسیل روند تجدید نظر.

موقعیت جدید خواهد لذت بردن از تمام مظاهر نخست وزیر از جمله اقامت رسمی و کلیدی برای آقای نتانیاهو معافیت از قانون است که نیاز به مقامات دولتی که نخست وزیر به استعفا شد و اگر متهم به جرم و جنایت.

بیش از دو روز از مذاکرات این هفته دادگاه در نظر گرفته استدلال قبل از حکم وجود دارد هیچ زمینه قانونی برای جلوگیری دولت از مصرف ،

آقای نتانیاهو بوده است متهم با تقلب و نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از رسوایی های مربوط به تجارت نعمت با ثروتمند رسانه مقتدر. دادگاه تنظیم شده است برای شروع در اواخر این ماه.

آقای نتانیاهو با رد هر گونه تخلف و پس از کیفرخواست خود را در پاییز گذشته او بارها و بارها به شدت انتقاد کرد و در این کشور نظام حقوقی. او و متحدان سیاسی گرفته اند به ویژه هدف در دادگاه عالی آن را متهم به نفس بیش از حد و دخالت های سیاسی است.

آقای Gantz است که در خدمت به عنوان وزیر دفاع در دولت اول 18 ماه قبل از مصرف بیش از آقای نتانیاهو به عنوان نخست وزیر اصرار دارد حضور خود را از خلق و خوی حمله به قانونی استقرار و نصب یک معنا از ادب به مقابله با تفرقه است که تا به حال مشخص آقای نتانیاهو ‘s پی در پی دولت موقت.

هنوز خود را نامتعارف تنظیم که در آن هر یک را مجازی وتو بیش از دیگر تصمیمات مورد نیاز این قانون جدید که به شدت از انتقاد مخالفان و حقوق مدنی قرار گرفتند.

(با ورودی از AP)

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>