یکی از مردان بود بستری با نارسایی کلیه و 11 دنده شکسته. دیگر تقریبا unrecognisable به همسر خود را زمانی که او بود چرخ به دادگاه. یک سوم شد بخیه پس از حمله امنیتی سگ.

پس از آن سه فلسطینی در بازگشت به اسرائیل بازجویان. آنها جاروب شده بود در وسیع تعقیب جنایتکاران پس از راه اندازی یک بمب کنار جادهای کشته شدن 17 ساله دختر اسرائیلی و زخمی شدن پدر و برادر به عنوان آنها پیاده به بهار ماه اوت گذشته در کرانه. این حمله نگرانی از پیچیده نظامی همراه است که ممکن است اعتصاب دوباره و اسرائیل بازجویان نظر می رسد که درمان آن به عنوان یک تیک تاک بمب ساعتی سناریو. اسرائیل و فلسطین گروه های حقوق بشر می گویند شواهد قوی وجود دارد که اسرائیل بازجویان شکنجه چند تن از بازداشت شدگان در نقض اسرائیل و قوانین بین المللی.

اتهامات علیه اسرائیل جدی ترین برای آمدن به نور در سال و گروه های حقوق بشر می گویند که آنها نقطه به شل شدن محدودیت دو دهه پس از اسرائیل در دیوان عالی کشور غیر قانونی ترین شکل شکنجه می شود.

وکلا و اعضای خانواده از سه مظنون اصلی می گویند آنها شکنجه به نقطه که در بیمارستان بستری است. چندین فلسطینی دیگر جاروب توسط اسرائیل شین بت داخلی آژانس امنیت می گویند که آنها را تهدید می کردند مورد ضرب و شتم مجبور به دردناک موقعیت های استرس و محروم خواب.

نقطه عطفی 1999 اسرائیل حکم دادگاه عالی منع چنین شکنجه. اما قانون اجازه می دهد تا بازجویان به دفاع از استفاده از زور در صورت وجود ترس از یک حمله قریب الوقوع.

گروه های حقوق بشر می گویند بازجویان به طور معمول استفاده از گریز دانستن آنها روبرو خواهد شد عواقب چند اگر هر گونه.

کمیته عمومی علیه شکنجه در اسرائیل می گوید بیش از 1 ، 200 شکایت علیه شین بت واصل شده اند از سال 2001 بدون یک مورد از رفتن به دادگاه. تنها یک پرونده جنایی شده است راه اندازی بیش از یک سال 2017 پرونده مربوط به اتهام تجاوز به عنف و آن هنوز باز است.

اتهامات آمده در یک زمان حساس پس از انتشار جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خاورمیانه ابتکار که به شدت به نفع اسرائيل و اجازه می دهد آن را به ضمیمه بخش های بزرگی از غرب بانک. فلسطینی ها را رد کرد طرح و درگیری های پراکنده اند فوران در سراسر کرانه غربی در روزهای اخیر.

غربی-حمایت خودگردان فلسطین است که متهم به شکنجه زندانیان در پاسخ به این طرح با تهدید به پایان دادن به آن دیرین هماهنگی امنیتی با اسرائیل که بسیاری از فلسطینی ها مشاهده به عنوان یک فرمت از اشغال. آخرین شکنجه اتهامات می تواند اضافه کردن به فشار بر محمود عباس به دنبال از طریق در آن تهدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی