اسرائیل نتانیاهو را پیوند محاکمه رزومه میان اسرائیل ویروس خشم

نخست وزیر اسرائیل بنیامین نتانیاهو فساد دادگاه از سر گرفته شد و در روز یکشنبه به عنوان طولانی خدمت رهبر چهره های نصب نارضایتی خود از دست زدن به coronavirus بحران است.

آقای نتانیاهو به اتهام نقض اعتماد و پذیرش رشوه در یک سری از رسوایی که در آن او ادعا به دریافت اسراف هدیه از میلیاردر دوستان و رد و بدل نظارتی سوغات با رسانه های مقتدر برای مطلوب تر پوشش خود و خانواده اش.

آقای نتانیاهو را تکذیب تخلف نقاشی اتهامات به عنوان یک رسانه-هماهنگ جادوگر-شکار دنبال یک گرایش سیستم اجرای قانون.

دادگاه باز است.

درست قبل از ظاهر شدن در مقابل قضات آقای نتانیاهو در زمان به یک تریبون در داخل دادگاه و flanked توسط خود اعضای حزب bashed قانونی در این کشور موسسات عصبانی سخنرانی دراز وشدیداللحن.

آقای نتانیاهو نمی رود به نظر می رسد در یکشنبه شنوایی است که در حال وقوع در اورشلیم دادگاه است و بیشتر به یک رویه شور و مشورت است که تعیین سرعت که در آن دادگاه اقدام خواهد شد.

محاکمه رزومه به آقای نتانیاهو چهره های گسترده خشم خود را بیش از دولت را از دست داده و coronavirus بحران است.

در حالی که این کشور به نظر میرسد که کوبیده خواهد شد یک موج اول از عفونت و چه به عنوان یک شتابزده و نامنظم بازگشایی فرستاده است عفونت های اضافی. در عین حال حتی در میان افزایش موارد جدید نتانیاهو و اضطراری دولت تشکیل شده با هدف مقابله با بحران — به نظر می رسد بی توجهی به اعداد و حرکت رو به جلو با دیگر اولویت های سیاست و بازگشایی برنامه.

آن را پس از مکث آنها و حتی reimposed محدودیت از جمله یک آخر هفته تنها مستند مجموعه ای برای شروع در اواخر این هفته.

آقای نتانیاهو و دولت او را مورد انتقاد قرار گرفته است برای ریختن خون کودکان متوقف پاسخ به موج جدیدی که دیده است و روزانه موارد افزایش نزدیک به 2000. از آن شده است ناودان خود را برای دست زدن به اقتصادی خرید اینترنتی از بحران است.

در حالی که اسرائیل متعهد شده است که میلیاردها دلار از کمک های آن نیست و تمام شده است doled به کسانی که در نیاز و یک طرح را به یک دستمزد برای همه اسرائیلی ها حتی ثروتمند شده است panned کشور اقتصاددانان برجسته. دور اول و دوم محدودیت کتک اقتصاد و فرستاده بالا رفتن سرسام آور نرخ بیکاری به بیش از 20 درصد از 3.9% قبل از وقوع.

این خشم را آب پز به تظاهرات بیش از چند هفته گذشته که به اوج خود رسید در درگیری های خشونت بار با پلیس است.

تظاهرات نبوده و در یک مقیاس گسترده تا حدودی به دلیل محدودیت در اجتماعات بزرگ اما افزایش سرخوردگی به نظر می رسد در میان بزرگترین چالش های آقای نتانیاهو مواجه شده است و در دهه-به علاوه در قدرت است.

محاکمه او نتیجه می آید در زمان نا مناسب. آقای نتانیاهو امیدوار بود به سوار شدن بر روی حسن نیت او به دست آورد از غلبه بر موج اول از عفونت رفتن به فساد محاکمه اما به طور فزاینده ی کشور دارای خلق و خوی خود را کاهش مقبولیت و ممکن است او را انکار عمومی پشتوانه او امیدوار بود.

اگر چه پایگاه خود باقی می ماند بصورتی پایدار و محکم پشت سر او تنها یک دانش سطحی از هواداران تبدیل شده تا در خارج از دادگاه به صدای خود را در حمایت از نخست وزیر به مراتب کمتر از جمعیت کثیری در دادگاه باز است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>