رئیس جمهوری اسرائیل ضربه شلاق در دولت صحبت از انتخابات

اسرائیل تا حد زیادی تشریفاتی رئیس جمهور رئوبن ریولین شدت انتقاد کرد روز پنج شنبه در squabbling اعضای بنیامین نتانیاهو نخست وزیر به اصطلاح حکومت وحدت beseeching آنها را به ترک مجادله در طول زمان اضطراری ملی و توقف شناور چشم انداز و در عین حال یکی دیگر از وحشتناک انتخابات.

آقای Rivlin را توییت می آید در میان موجی از خشونت علیه آقای نتانیاهو خود را برای درک سوء مدیریت کشور را تعمیق بهداشت عمومی و بحران اقتصادی است. در ابتدا پس از آوردن coronavirus تحت کنترل اسرائیل است که در حال حاضر مبتلا به اوج 2000 مورد جدید یک روز در حالی که نرخ بیکاری افزایش یافت بالاتر از 20 درصد است.

دولت تاسیس شده در ماه مه پس از سه پرهزینه تفرقه و در نهایت بی نتیجه انتخابات تشکیل شد با این هدف خاص از مقابله با بحران است.

در عین حال از آن شده است بیشتر مشخص داخلی و مبارزه با سیاست های متناقض و سوال برانگیز قانون در کنست یا پارلمان — همه زیر سایه آقای نتانیاهو خود فساد محاکمه.

من نگاهی به تحولات در کنست با نگرانی عمیق آنها به عنوان لرزش در حال حاضر شکننده روابط بین شرکای ائتلاف. به عنوان یک شهروند و به نمایندگی از همه ما می گویم: گرفتن!

آقای Rivlin نوشت. توقف صحبت از انتخابات زود هنگام که وحشتناک گزینه در این زمان و صرفه جویی در خودتان از آن است. دولت اسرائیل است نه یک عروسک کهنه شما کشیدن در اطراف به شما داد و بیداد. نیاز مردم شما همه به صورت متمرکز و روشن و پیدا کردن راه حل برای این بحران است.

آقای Rivlin درخواست یک روز پس از مجلس شورای اسلامی به تصویب لایحه جنجالی به کمک مالی دولت فراگیر اقتدار به دور زدن قوه مقننه در تصویب اقدامات برای مبارزه با گسترش سریع coronavirus.

آقای نتانیاهو شریک اصلی در این میانه آبی و سفید حزب نیز شکست و در رتبه با ائتلاف نظم و انضباط به تصویب یک طرفدار حقوق همجنسگرایان لایحه که خشم اسراییل و اعضای دولت.

ائتلاف شلاق Miki زهر نزدیک نتانیاهو پروکسی هشدار داد که دولت نمی تواند زنده ماندن بسیار طولانی بود.

این زمان برای تصمیم گیری: یا تصویب بودجه یک دولت با ثبات و عملکرد ائتلاف و یا رفتن به انتخابات, او گفت:.

این موضوع را به یک جلو در هفته های آینده زمانی که دولت توسط قانون مورد نیاز است به تصویب یک بودجه دولت و یا دیگری انتخابات نامیده می شود در حال حاضر آقای نتانیاهو و وزیر دفاع Benny Gantz آبی و سفید رئیس تقسیم می شوند.

گزارش های رسانه ها این باورند که آقای نتانیاهو ماهیگیری برای یک درگیری که باعث خواهد شد یک انتخابات نوامبر را امتحان کنید و پیشدستی چه چیزی می تواند یک حکم علیه تناسب اندام خود را به خدمت جلوتر از سرگیری مدارک مرحله از محاکمه او در ماه ژانویه است.

در این مرحله او را ملزم به نشستن در دادگاه سه بار در هفته.

آقای نتانیاهو در این رشد نقد برای برگزاری اتاق در حالی که در دادگاه برای فساد, فشار برای به ظاهر ضد دموکراتیک اقدامات تحت پوشش مبارزه با ویروس ها و به طور کلی بی مهارت استراتژی خروج از ویروس.

آخرین snafu شد انتصاب یک وعده داده شده coronavirus تزار به centralise دولت پاسخ.

مسح نامزد کاهش یافته است اواخر روز چهارشنبه بیش از این تاخیر و تفاوت بیش از چه نوع از قدرت او اعطا می شود.

نارضایتی عمومی باعث شده است هزاران نفر از اسرائیلی ها برای شرکت در برخی از بزرگترین تظاهرات در نزدیک به یک دهه در برابر زمان نخست وزیر.

هنوز نظر سنجی نشان می دهد که آقای نتانیاهو در حزب لیکود را حفظ می کند قابل ملاحظه سرب بیش از هر رقیب و آن دشوار خواهد بود برای سرنگونی او در انتخابات است.

آقای نتانیاهو در دادگاه برای یک سری از موارد که در آن او گفته دریافت اسراف هدیه از میلیاردر دوستان و داد و ستد نظارتی سوغات با رسانه های مقتدر برای مطلوب تر پوشش خود و خانواده اش.

نخست وزیر را رد کرده است هر گونه تخلف — متهم کردن رسانه ها و اجرای قانون از یک جادوگر شکار به بیرون راندن او از منشی — و خودداری کرده است.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>