اسرائیلی ها علیه دولت در پاسخ به کروناویروس

هزاران نفر از اسرائیلی ها نشان داد در جولای 11 در تل آویو خشمگین با آنها چه می گویند شده است یک دولت بی منطق پاسخ به اقتصادی بازدید آنها گرفته اند در طول coronavirus بحران است.

در همراهی با محدودیت در تجمعات عمومی به پلیس محدود تعداد افراد مجاز به تل آویو رابین مربع برای این تجمع که در نزدیکی خیابان پر از تظاهرکنندگان با پوشیدن ماسک.

“من باید 40 کارگران با درآمد بدون پول” گفت: Michal Gaist-Casif معاون رئیس جمهور از صدا و روشنایی شرکت.

“ما نیاز دولت به پمپ در پول تا زمانی که ما در حال بازگشت به حالت عادی. ما که کار از اواسط ماه مارس, آوریل, مه, ژوئن و ژوئیه و اوت است که به دنبال یک فاجعه است.”

رسانه های اسرائیل گفت: هزاران نفر با حضور در این تجمع است. هیچ رقم رسمی برای تعدادی از معترضان داده شد.

نرخ بیکاری در اسرائیل افزایش یافت و به 21% از کشور رفت و به جزئی مستند در ماه مارس و بسته کمک های وعده داده شده توسط دولت آهسته بوده است به طریق آمده خسته کننده اسرائیلی که از ترس آنها در آستانه فروپاشی اقتصادی است.

احساس خطر جدید سنبله در COVID-19 مواردی که رسید پس از اقتصاد شروع بازگشایی مجدد بنیامین نتانیاهو نخست وزیر این هفته reimposed یک سری از محدودیت ها در تلاش برای مهار عفونت تعطیل کشت کسب و کار دوباره.

با کمتر از نیمی از 29 میلیارد قبلا متعهد در کمک پرداخت و خشم ساختمان آقای نتانیاهو اعلام کرد رفاهی بسته در تاریخ 10 ژوئیه کرد و گفت: این اقدامات ارائه خواهد اقتصادی خالص ایمنی برای سال آینده.

در چند هفته گذشته معترضان از سراسر طیف سیاسی به خیابان آمده اند با خواسته های برای سریعتر جبران خسارت از دولت ائتلافی که آنها را به عنوان overstaffed و بی فایده.

“مردم احساس درماندگی وجود دارد هیچ پاسخ. آنها خشمگین هستند و می خواهند دولت به مسئولیت” گفت: Roee کوهن رئیس جمهور اسرائیل مجلسی مستقل از سازمان ها و کسب و کار.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>