اسرائیل می افتد کوتاه از اکثریت پارلمانی

نتایج نهایی از اسرائیل انتخابات را تایید کرده اند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر دوباره بعنوان یک اکثریت پارلمانی با خط متحدان.

نتایج منتشر شده در اواخر روز پنجشنبه سیگنال بیشتر سیاسی بست. روز دوشنبه انتخابات پارلمانی این کشور سوم در کمتر از یک سال. انتخابات قبلی در ماه آوریل و سپتامبر نیز به پایان رسید در بن بست.

اتحادیه اروپا اواخر روز شنبه تا به حال نشان داد که نتانیاهو و حزب لیکود به همراه مذهبی و ملی متفقین بود, دستگیر 60 کرسی قرار دادن آنها در آستانه 61-صندلی حاکم بر اکثریت. نتانیاهو پیروزمندانه اعلام کرد یک “پیروزی بزرگ است.”

حزب لیکود به عنوان بزرگترین حزب واحد با 36 کرسی با توجه به نتایج نهایی است. اما جناح راست بلوک اسیر تنها 58 کرسی به خوبی از امید برای اکثریت.

با اسرائیل مخالفت با تقسیم این کشور به نظر می رسد به عنوان به بیشتر بست که نتانیاهو آماده برای رفتن به دادگاه به اتهام فساد مالی با سابقه مستقیم چهارم انتخابات یک احتمال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>